«Lidl» veicina tautiešu atgriešanos

[ A+ ] /[ A- ]

Cilvēku rinda pie “Lidl” veikala pēc oficiālās atklāšanas Anniņmuižas bulvārī.

«Lidl» veicina tautiešu atgriešanos

Gandrīz 6% jeb vairāk nekā simts «Lidl Latvija» darbinieku ir atgriezušies Latvijā no ārzemēm un tagad strādā «Lidl» birojā, loģistikas centrā un veikalos.

Stabils darbs starptautiskā uzņēmumā, izaugsmes iespējas un atgriešanās dzimtenē – tie ir galvenie iemesli, ko min kolēģi, kas pēc daudzu gadu prombūtnes ir pievienojušies uzņēmuma komandai Latvijā.

Lielbritānija, Īrija, Vācija un Nīderlande ir galvenās valstis, no kurām atgriezušies tie tautieši, kas tagad pievienojušies «Lidl Latvija» komandai. Daudzi ārzemēs pavadījuši tikai dažus gadus, bet ir arī tādi, kas svešumā strādājuši 10, 15 un pat vairāk gadus. Visvairāk no ārzemēm atgriezušos tautiešu strādā «Lidl Latvija» loģistikas centrā Rīgā un «Lidl» veikalos Daugavpilī un Liepājā.

«Novembris ir patriotisks mēnesis, kad daudz vairāk aizdomājamies par savu piederību valstij un saknēm. Aptaujājot kolēģus, secinājām, ka varam lepoties ar to, ka «Lidl» atvēršanās Latvijā ir atgriezusi dzimtenē prāvu pulku starptautisku pieredzi guvušu profesionāļu dažādās jomās,» saka «Lidl Latvija» Komunikācijas departamenta vadītāja Dana Hasana.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!