Lielās Talkas koordinatori Ķegumā, Lielvārdē un Ikšķilē

[ A+ ] /[ A- ]

Jau ziņots, ka šopavasar Lielā Talka notiks 27.aprīlī. Pasākuma mājaslapā www.talkas.lv pieejama informācija par Lielās Talkas kordinatoriem Ķeguma, Lielvārdes un Ikšķiles novadā.

Ķeguma novada pašvaldības Lielās Talkas koordinatore ir Ķeguma novada domes izpilddirektora vietniece Anete Tomsone (28277147; anete.tomsone@kegums.lv). Lielvārdes novadā šie pienākumi uzticēti pašvaldības izpilddirektora vietniecei Līgai Zariņai (26455877; liga.zarina@lielvarde.lv), bet Ikšķiles novadā – pašvaldības Saimniecības nodaļas vadītājam Valentīnam Špēlim (29132818; valentins.spelis@ikskile.lv). Par talkas koordinatoru Ogres novada pašvaldībā informācijas pagaidām nav.

«Lielā Talka 2019» notiks sestdien, 27.aprīlī, no pulksten 9.00 līdz 15.00 vienlaikus visā Latvijā. Talkas norisi kopumā (tajā skaitā savākto atkritumu izvešanu) katrā novadā un republikas pilsētā pārraudzīs Lielās Talkas koordinatori.

Dažādas pašvaldības, izglītības iestādes, organizācijas, uzņēmumi, kā arī brīvprātīgie entuziasti ikvienā pilsētā un novadā aicināti organizēt kolektīvas talkas, oficiāli reģistrēt tās Lielās Talkas mājas lapā un pieteikt savas Talkas Atbildīgo personu. Tas nozīmē: ja gribi reģistrēt savu talkošanas vietu, tad pirms tam to saskaņo ar savu pašvaldības koordinatoru un tikai tad reģistrē Lielās Talkas mājas lapā.