«Lielvārde/Fat Pipe» īstā trillerī izcīna divus punktus Kocēnos

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē atsākās cīņas ELVI florbola līgā. 27.martā pašreizējā čempione «Lielvārde/Fat Pipe» viesojās Kocēnos pie titulētās «Rubenes». Lielvārdieši pamanījās nonākt zaudētāju lomā, tomēr spēja atgūties un izvirzīties vadībā. Arī šo pārsvaru nosargāt neizdevās, tāpēc bija jāaizvada spēles pagarinājums, kurā uzvaru ar 7:6 svinēja Lielvārdes komanda. Uzvaras vārtus lielvārdiešu labā guva tikai 16 gadus vecais Oskars Tūtāns.

Komandu «Lielvārde/Fat Pipe» un «Rubeni» savstarpējās spēles pirmās 15 minūtes pagāja bez vārtu guvumiem, bet 16. minūtē mača rezultātu atklāja lielvārdietis Kristers Puķītis, kurš no vārtu priekšas raidīja bumbiņu laukuma saimnieku vārtos – 1:0. Lielvārdieši turpināja spēlēt aktīvi un 18. minūtē bija ieguvuši jau triju vārtu pārsvaru – 3:0, pa vārtu guvumam Rūda Žukeļa un Dināra Vaitaita kontā. Tikai septiņas sekundes pirms pirmā pārtraukuma vārtus beidzot guva arī laukuma saimnieki – 3:1. Otrās trešdaļas pirmajā minūtē ar vārtu guvumu izcēlās arī lielvārdietis Rūdis Žukelis (4:1). Tomēr līdz otrajam pārtraukumam kocēnieši lielvārdiešu pārsvaru samazināja līdz minimumam (3:4), bet septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām jau izvirzījās vadībā ar 5:4. Nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Lielvārdes florbolisti nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Risks attaisnojās – 58. minūtes izskaņā Niks Blumfelds atjaunoja neizšķirtu (5:5). 59. minūtē Markuss Nazarovs pēc Oskara Tūtāna piespēles vēlreiz vadībā izvirzīja komandu «Lielvārde/Fat Pipe» – 6:5. Lielvārdiešiem šo minimālo pārsvaru nosargāt gan neizdevās – 15 sekundes pirms pamatlaika beigām laukuma saimnieki atjaunoja neizšķirtu rezultātu (6:6), bija jāaizvada papildlaiks. Atrisinājums nāca pagarinājuma otrajā minūtē – pēc Markusa Nazarova piespēles uzvaras vārtus guva Oskars Tūtāns (7:6).

Rezultatīvākie Lielvārdes komandā ar trim punktiem katram bija Oskars Tūtāns, Niks Blumfelds un Markuss Nazarovs, turklāt Tūtāns saņēma labākā spēlētāja balvu. 2 (1+1) punktus lielvārdiešu labā sakrāja Rūdis Žukelis. Pēc šīs uzvaras komandai «Lielvārde/Fat Pipe» turnīra tabulā ir 17 punktu un 5.vieta.

«Rubene» – «Lielvārde/Fat Pipe» 6:7 ET (1:3, 2:1, 3:2, 0:1):

Metienu attiecība: 34:38 (5:19; 16:9, 13:9, 0:1);

«Lielvārde/Fat Pipe» – Niks Blumfelds 3 (2+1), Oskars Tūtāns 3 (1+2), Markuss Nazarovs 3 (1+2), Rūdis Žukelis 2 (1+1), Dinārs Vaitaitis 1 (1+0), Kristers Puķītis 1 (1+0), Mariss Giņko 1 (0+1).

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!