«Lielvārde/Fat Pipe» piekāpjas ulbrokiešiem

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvara Raita foto Līdz regulārā turnīra beigām vēl astoņas spēles. Lielvārdiešiem pamatīgi jāsaņemas, lai uzlabotu savu situāciju.

Ritvars Raits

18.aprīlī «Lielvārde/Fat Pipe» aizvadīja kārtējo ELVI florbola līgas vīriešiem spēli, savā laukumā ar 3:5 atzīstot komandas «Apelsīns/Oxdog Ulbroka» pārākumu. Pa diviem rezultativitātes punktiem mūsējo labā guva Niks Blumfelds un Juris Sandis Jēgers.

Lielvārdiešiem šī šosezon bija jau otrā tikšanās ar ulbrokiešiem. Pirmajā, kas notika 25.septembrī pretinieku laukumā, mūsu florbolisti sakāva pretiniekus ar 6:2. Atbildes spēles rezultātu 10.minūtē atklāja lielvārdietis Niks Blumfelds (1:0), bet 13.minūtē ulbrokieši realizēja savu skaitlisko vairākumu – 1:1. Uzreiz pēc tam Blumfelds meta bumbiņu no savas laukuma puses, un vadībā jau atkal bija Lielvārdes komanda – 2:1, tā noslēdzās pirmais periods. Arī pēc otrās trešdaļas minimāls pārsvars (3:2) bija laukuma saimniekiem, bet pēdējā periodā veiksme pārmetās Ulbrokas komandas pusē, kas svinēja uzvaru ar 5:3. Labākā spēlētāja balvu Lielvārdes komandā saņēma Juris Sandis Jēgers, kurš izcēlās ar 2 (1+1) rezultativitātes punktiem, divi goli Nikam Blumfeldam.

«Lielvārde/Fat Pipe» – «Apelsīns/Oxdog Ulbroka» 3:5 (2:1, 1:1, 0:3);

«Lielvārde/Fat Pipe» – Niks Blumfelds 2 (2+0), Juris Sandis Jēgers 2 (1+1), Klāvs Kaspars 1 (0+1).

Turnīra tabulā «Lielvārde/Fat Pipe» ar 20 punktiem šobrīd ieņem tikai 7.vietu. Nākamā Lielvārdes komandas spēle paredzēta sestdien, 24.aprīlī, kad mūsu florbolisti viesosies Liepājā pie sava bijušā līdera Toma Akmeņlauka pārstāvētās vienības «Kurši».

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!