«Lielvārde/Fat Pipe» uzvar līderus, bet zaudē čempioniem

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

ELVI florbola līgā vīriešiem komanda «Lielvārde/Fat Pipe» aizejošo gadu noslēdza ar uzvaru pār turnīra tabulas līderi «Talsu NSS/Krauzers» (11:7) un zaudējumu pašreizējai čempionei «Rubenei» (3:6).

28.decembrī lielvārdieši savā laukumā uzņēma komandu «Talsu NSS/Krauzers», kuru pirmā riņķa mačā viesos bija pārspējusi pagarinājumā – 6:5. Turnīra turpinājumā daudz veiksmīgāk darbojusies Talsu komanda, kas šobrīd ir līderes godā, kamēr lielvārdieši tikai pēc tam, kad svinēja uzvaras iepriekšējās trijās spēlēs pēc kārtas, pakāpās uz 8.vietu turnīra tabulā. Spēles rezultātu 5.minūtē atklāja viesi – 1:0. Nepagāja ne minūte, kad laukuma saimnieki atbildēja ar vārtu guvumu Aivja Kusiņa izpildījumā – 1:1. 19.minūtē pēc Iļjas Taratutina veiksmes pie pretinieku vārtiem vadībā ar 2:1 jau izvirzījās Lielvārdes komanda. Talsu florbolistiem vajadzēja tikai 20 sekundes, lai atjaunotu līdzsvaru uz rezultātu tablo – 2:2. Otrās trešdaļas vidū zināmu lūzumu spēles gaitā panāca «Lielvārde/Fat Pipe», kas sešu minūšu laikā ieguva vērā ņemamu triju vārtu pārsvaru – 5:2. Pirms pēdējā perioda laukuma saimnieki atradās vadībā ar 5:3. Pēdējā trešdaļā komandai «Talsu NSS/Krauzers» vajadzēja tikai nedaudz vairāk par sešām minūtēm, lai vēlreiz atjaunotu neizšķirtu rezultātu – 6:6. Lielvārdieši šajā kritiskajā situācijā gan neapmulsa, bet atbildēja ar trim goliem, 56.minūtē panākot 9:6. Galarezultātā «Lielvārde/Fat Pipe» varēja svinēt jau ceturto uzvaru pēc kārtas – 11:7.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Aivis Kusiņš, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Pa trim rezultativitātes punktiem sakrāja Oskars Tūtāns un Juris Sandis Jēgers. Divus golus iemeta Niks Blumfelds, bet pa 2 (1+1) punktiem Ralfam Jonikānam, Markusam Nazarovam un Iļjam Taratutinam.

Jau nākamajā dienā Lielvārdes florbolisti devās uz Kocēniem, lai mērotos spēkiem ar pašreizējo čempioni «Rubeni», kam pirmā apļa mačā savā laukumā bija zaudējusi ar 6:12. Atbildes spēles rezultātu jau 6.minūtē atklāja lielvārdieši Sanda Mihailovska personā – 1:0. 39.minūtē Mihailovskis guva vēl vienus vārtus, panākot jau 2:0. Neticami, bet otrās trešdaļas pēdējā minūtē 16 sekunžu laikā laukuma saimnieki paspēja atjaunot neizšķirtu – 2:2, 54.minūtē kocēnieši jau izvirzījās vadībā ar 4:2. Lielvārdes florbolisti 55.minūtē vienus vārtus atguva, tomēr galarezultātā uzvaru ar 6:3 svinēja Kocēnu «Rubene».

Par labāko spēlētāju Lielvārdes komandā tika atzīts divu vārtu autors Sandis Mihailovskis. Rezultatīvs mūsējo sastāvā bija arī Armands Savins, kura kontā 2 (1+1) punkti.

Lielvārdieši turnīrā nospēlējuši 13 mačus, izcīnot 18 punktus, kas tabulā viņiem dod septīto pozīciju. Pirmo spēli jaunajā gadā «Lielvārde/Fat Pipe» aizvadīs sestdien, 8.janvārī, kad savā laukumā uzņems spēcīgo Cēsu komandu «Lekrings».

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!