«Lielvārde/Fat Pipe» uzvar ulbrokiešus, piekāpjas cēsniekiem

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

Pagājušajā nedēļā komanda «Lielvārde/Fat Pipe» aizvadīja divas ELVI florbola līgas vīriešiem spēles, kurās mūsējo panākumi bija atšķirīgi. 6.janvārī lielvārdieši viesos ar 4:0 uzvarēja komandu «Oxdog Ulbroka LU», bet 8.janvārī savā laukumā ar 2:3 piekāpās Cēsu vienībai «Lekrings».

6.janvārī Lielvārdes florbolisti viesojās pie komandas «Oxdog Ulbroka LU», kurai pirmā riņķa mačā savā laukumā spraigā cīņā bija piekāpusies pagarinājumā (3:4). Atbildes spēlē pat negaidīti pārliecinoši uzvarēja «Lielvārde/Fat Pipe», kas bija pārāka ar 4:0. Pirmā perioda laikā tika gūti tikai vieni vārti – 6.minūtē rezultātu ar precīzu metienu atklāja Iļja Taratutins (1:0). Otrā trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem, bet pēdējo 20 minūšu laikā divreiz bumbiņu ulbrokiešu vārtos ieraidīja Juris Sandis Jēgers, bet vienu reizi – Armands Savins, nofiksējot galarezultātu (4:0). Šajā mačā Lielvārdes florbolisti pa pretinieku vārtiem izpildīja 32 vārtus, pa savu «cietoksni» ļaujot mest tikai 14 reižu. Lielvārdes komandas vārtos lieliski darbojās vārtsargs Reinis Kirilko, kurš tika galā ar pilnīgi visiem pretinieku raidījumiem un pelnīti tika atzīts par šī mača labāko spēlētāju. Jāpiebilst, ka šajā sezonā ELVI florbola līgā vīriešiem tā bija pirmā spēle, kurā kāds vārtsargs savus vārtus nosargāja neskartus.

8.janvārī Lielvārdes komanda savā laukumā uzņēma turnīra tabulas līderi «Lekringu», kam pirmā apļa spēlē, kas norisinājās Cēsīs, zaudēja diezgan bezcerīgi – 1:9. Atbildes spēle izvērtās daudz spraigāka – pēc pirmā perioda rezultāts bija 1:1. 10.minūtē rezultātu atklāja lielvārdietis Oskars Tūtāns, bet 13.minūtē pie sava vārtu guvuma tika arī cēsnieki. Spēles vidū viesi izvirzījās vadībā ar 3:1, bet pēc piecām minūtēm ar vārtu guvumu izcēlās lielvārdietis Juris Sandis Jēgers, kurš prata golu iemest brīdī, kad mūsējie spēlēja skaitliskajā mazākumā – 2:3. Lai arī vēl atlika 25 minūtes laika, lielvārdiešiem diemžēl neizdevās gūt vēl kādus vārtus un izglābt vismaz punktu. Labākā spēlētāja balvu mūsu vienībā saņēma jaunais florbolists Ralfs Fricsons.

Lielvārdes komanda regulārajā turnīrā aizvadījusi 15 no 22 spēlēm. Šobrīd mūsējie ar 21 punktu turnīra tabulā ieņem 7.vietu. Nākamās spēles komandai «Lielvārde/Fat Pipe» paredzētas 15. un 16.janvārī, kad mūsējie Lielvārdes sporta centrā uzņems komandas «Irlava» un FBK SĀC (Ādaži).

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!