«Lielvārde/Fat Pipe» uzvar «Valmieru» un «Bausku»

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē divas uzvaras ELVI florbola līgā vīriešiem svinēja komanda «Lielvārde/Fat Pipe», kas savā laukumā pārliecinoši pieveica «Valmieru» (9:5), bet viesos – «Bausku» (14:1). Pirmajā no šīm spēlēm rezultatīvākie ar četriem punktiem katram bija Niks Blumfelds un Markuss Nazarovs, bet otrajā mačā ar 5 (2+3) punktiem izcēlās Armands Savins. Pēc šiem panākumiem Lielvārdes komanda turnīra tabulā pakāpās uz 7.vietu.

26.novembrī Lielvārdes un Valmieras komandu savstarpējās spēles rezultāts tika atklāts jau 16.sekundē, kad precīzi meta lielvārdietis Juris Sandis Jēgers – 1:0. Pēc pāris minūtēm tas pats Jēgers panāca jau 2:0. Valmierieši ļoti drīz attapās – jau 14.minūtē rezultāts atkal bija neizšķirts (2:2). Pēc pirmā perioda divu vārtu pārsvars gan atkal bija Lielvārdes florbolistiem – 5:3. Otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieki savu handikapu nedaudz palielināja (7:4), bet galarezultātā svinēja samērā pārliecinošu uzvaru ar 9:5.

Par labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīts Niks Blumfelds, kurā kontā 4 (3+1) rezultativitātes punkti. Ar četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Markuss Nazarovs, trīs vārtus guva Juris Sandis Jēgers, bet 2 (1+1) punkti Oskara Tūtāna kontā.

28.novembrī sporta centrā «Mēmele» notikušās spēles starp komandām «Lielvārde/Fat Pipe» un «Bauska» rezultāts tika atklāts 2.minūtē pēc Armanda Savina precīza metiena – 1:0. 14.minūtē savu pirmo golu šajā mačā iemeta arī Oskars Tūtāns, dubultojot lielvārdiešu pārsvaru – 2:0. Spēles vidū rezultāts bija kļuvis jau 6:0, jo ar vārtu guvumiem vēl izcēlās Markuss Nazarovs, Mariss Giņko, Oskars Tūtāns un Armands Skulte. Tikai 36.minūtē aizturētā soda laikā mērķi sasniedza pirmais baušķenieku raidījums – 1:6. Kā vēlāk izrādījās, tie šajā mačā bija mājinieku komandas goda vārti, jo lielvārdiešu aizsardzība kļūdas vairs nepieļāva. Pēc otrās trešdaļas «Lielvārde/Fat Pipe» atradās vadībā ar 8:1, bet visā mačā triumfēja ar 14:1, svinot savu šīs sezonas rekorduzvaru.

Labākā spēlētāja balvu Lielvārdes komandā saņēma vārtsargs Raivis Puzulis, kurš 20 minūšu laikā atvairīja visus piecus pretinieku metienus. Rezultatīvākais ar 5 (2+3) punktiem bija Armands Savins, trīs golus iemeta Markuss Nazarovs, bet 3 (2+1) punkti Marisam Giņko. Ar diviem goliem izcēlās Oskars Tūtāns un Armands Skulte, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Niks Blumfelds un Aivis Kusiņš.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!