Lielvārdē piecas nodarbības jaunajiem vecākiem

[ A+ ] /[ A- ]

Septembrī un oktobrī Lielvārdes Dienas aprūpes centrā (Ausekļa ielā 3, Lielvārdē) darbosies «Jauno vecāku skola». Tā piedāvās piecu bezmaksas nodarbību ciklu. Nodarbības notiks otrdienās no pulksten 18.00 līdz 20.00.

10.septembrī «Māmiņ, vingrosim kopā!» – fizioterapeite Liene Grigāne ierādīs māmiņām piemērotus vingrojumus pašsajūtas uzlabošanai. 17.septembrī «Jaunās māmiņas jaunā dzīve» – dūla Dace Miezīte emocionāli un praktiski atbalstīs jaunos vecākus, kā arī konsultēs par zīdīšanas jautājumiem. 24.septembrī «Hendlings – mazuļa pareiza ikdienas aprūpe» – kā celt, nēsāt un aprūpēt mazuli, sekojot bērna attīstībai un vajadzībām, stāstīs un demonstrēs Evita Zvagiņa-Jākobsone. 1.oktobrī «Veselīgu ieradumu pamati» – ar veselīga uztura un zāļu tēju lietošanu jaunos vecākus iepazīstinās dūla Dace Miezīte. 8.oktobrī «Būt veiksmīgam vecākam šodien» – izprast savas emocijas un saklausīt bērna vajadzības palīdzēs psiholoģe Dita Leinerte.

Vairāk informācijas, kā arī pieteikšanās, zvanot uz tālr. 28337748 (Miralda Ranga) vai rakstot uz e-pasta adresi: miralda.ranga@lielvarde.lv.