Lielvārdē, Raiņa ielas posmā no Slimnīcas ielas līdz Gaismas ielai, notiks būvdarbi

[ A+ ] /[ A- ]

Lielvārdē, Raiņa ielas posmā no Slimnīcas ielas līdz Gaismas ielai, notiks būvdarbi

Sākušies būvdarbi objektā «Divu Raiņa ielas posmu no Slimnīcas ielas līdz Gaismas ielai virsmas seguma, gājēju ietvju un auto stāvlaukuma atjaunošana Lielvārdes pilsētā». Būvdarbu objektā plānots veikt līdz šā gada 31.jūlijam, informē Lielvārdes novada pašvaldības darbinieki.

Būvdarbu laikā tiks demontētas un atjaunotas esošās gājēju ietves, atjaunots Raiņa ielas segums posmā no Slimnīcas ielas līdz Gaismas ielai, kā arī paplašināts auto stāvlaukums Lielvārdē, Raiņa ielā 5. Gājēju un auto plūsma objektā būvdarbu laikā tiks slēgta, izņemot, ja nepieciešams nokļūt savā dzīves vietā un tajā nav iespējams nokļūt pa citu ielu. Iespēju robežās pašvaldības darbinieki aicina izmantot Raiņa ielai paralēlo Bērza ielu un autoceļu Rīga – Daugavpils. Jāņem arī vērā, ka, lai varētu veikt apakšzemes komunikāciju un ielas izbūves darbus, īslaicīgi varētu būt ierobežota piekļuve īpašumiem.

Pašvaldības darbinieki aicina iedzīvotājus būt saprotošiem, objekta būvdarbu laikā izturēties ar sapratni un visas neskaidrības un jautājumus risināt, vēršoties pie objektā esošas atbildīgās personas vai pašvaldībā.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!