Lielvārdē sveic un apbalvo sporta laureātus

[ A+ ] /[ A- ]

Lielvārdē sveic un apbalvo sporta laureātus

Ritvars Raits

28.maijā notika pasākums «Lielvārdes novada sporta laureāts», kurā par sasniegumiem tika sumināti sportisti, viņu treneri un sporta entuziasti, kas popularizē veselīgu dzīvesveidu.

Balvas tika pasniegtas: vieglatlētam Matīsa Gržibovskim – «Gada sportists»; vieglatlētikas stafetes komandai ar Raivi Vinogradovu, Ermani Circinu, Niklāvu Lipski, Matīsu Gržibovski un Ronaldu Šilovu sastāvā – «Gada sporta komanda»; florbola trenerim Iļjam Nazarovam – «Gada treneris»; boksa entuziastam Vasilijam Šeļepjonokam – «Mūža ieguldījums sportā»; sporta entuziastiem Kalvim Priedem, Matīsam Sniedzem un Agrim Pikšenam – «Gada entuziasts sportā»; biedrība «Visa veida kustība» par pasākumu «Vasaras festiņš» – «Tautas sporta Gada pasākums»; basketbola komandai «Avotu Reprezent» – «Gada tautas sportists/komanda»; motokrosa braucējiem Emīla un Elmāram Tilakiem – «Gada tehnisko sporta veidu sportists».

Pateicību par ieguldīto darbu un dalību Lielvārdes novada sporta dzīvē saņēma arī Alise Gaiķe, Sindija Ertmane, Kristers Varusks, basketbola komanda «Lielvārde», Kerola Ozola, Matīss Sniedze, Raivis Vinogradovs, Ērmanis Circins, Niklāvs Lipskis un trenere Iveta Puķīte.

Balvas sportistiem pasniedza gan ar sportu saistīti lielvārdieši, gan arī tie, kas sportistus konkrētām nominācijām bija pieteikuši.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!