«Lielvārdei» uzvara, zaudējums un pagaidām 3.vieta

[ A+ ] /[ A- ]

Lielvārdietis Toms Akmeņlauks (#26) pēdējās divās spēlēs guva 8 (6+2) rezultativitātes punktus, taču ar to pietika tikai vienai viņa komandas uzvarai.

Lielvārdietis Toms Akmeņlauks (#26) pēdējās divās spēlēs guva 8 (6+2) rezultativitātes punktus, taču ar to pietika tikai vienai viņa komandas uzvarai.

Ar dažādām sekmēm pagājušās nedēļas nogalē Elvi florbola līgā vīriešiem cīnījās komanda «Lielvārde» – savā laukumā ar 6:2 tika pieveikta komanda «Talsi/Triobet», bet viesos piedzīvota sakāve mačā pret «Bausku» (3:9). Tomēr lielvārdieši turnīra tabulā joprojām ieņem augsto 3.vietu.

Talsu florbolistus lielvārdieši savā laukumā uzņēma 31.janvāra vakarā. Pašā spēles sākumā vadībā ar 1:0 izvirzījās viesi, taču jau dažu minūšu laikā mūsējie pārņēma vadības grožus – 2:1, otrajā trešdaļā pievienoja vēl divus vārtus (4:1), bet visā spēlē uzvarēja samērā pārliecinoši – ar 6:2. Labākā spēlētāja balvu saņēma Toms Akmeņlauks, kurš viens pats guva četrus vārtus, kā arī izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Sandris Virsnītis, bet Aivim Kusiņam 2 (1+1) punkti.

Jau 1.februārī «Lielvārde» devās uz Zemgali, lai mērotos spēkiem ar FK «Bauska» florbolistiem. Regulārā turnīra pirmajā aplī lielvārdieši baušķeniekus bija sakāvuši ar 9:4, tāpēc panākums nebija izslēgts arī šoreiz. Spēles rezultātu sporta namā «Mēmele» ar realizētu soda metienu atklāja mūsu Toms Akmeņlauks (1:0), tomēr mača turpinājumā laukuma saimnieku aizsardzības spēle un ļoti veiksmīgā vārtsarga darbība mūsējiem kļuva par gluži vai nepārvaramu šķērsli. Pēc otrā perioda lielvādieši zaudēja ar 2:4, bet visā mačā piedzīvoja sakāvi ar 3:9. Rezultatīvākais starp lielvārdiešiem ar 3 (2+1) punktiem bija Toms Akmeņlauks, bet labākā spēlētāja balvu saņēma mūsu komandas kapteinis Kaspars Mudelis.

Komandai «Lielvārde» regulārajā turnīrā jāaizvada vairs tikai viena spēle. Pat uzvaras gadījumā mūsējie diez vai saglabās pašreizējo 3.vietu turnīra tabulā, tomēr zemāk par piekto pozīciju nolaisties viņi arī vairs nevar. Priecē, ka sezonas gaitā labu rezultativitāti demonstrē mūsu komandas līderi – Aivis Kusiņš ar 58 (29+29) punktiem šobrīd ir rezultatīvākais visā līgā, Tomam Akmeņlaukam 54 (33+21) punkts un 4.vieta, Artim Savinam 47 (21+26) punkti un 15.vieta. Vārtsargu konkurencē trešais labākais šobrīd ir lielvārdietis Mārtiņš Mednis – 83.46% atvairītu metienu.

Ritvars Raits

Ritvara Raita foto