Lielvārdes basketbola čempionāta vadībā «Elvi/Lielvārde»

[ A+ ] /[ A- ]

Lielvārdes novada basketbola čempionāta līdere – komanda «Elvi/Lielvārde».

Lielvārdes novada basketbola čempionāta līdere – komanda «Elvi/Lielvārde».

28.decembrī svētku noskaņā tika aizvadītas Lielvārdes novada basketbola čempionāta ceturtās kārtas spēles. Lielvārdes novada sporta centrā cīnījās visas sešas komandas, kārtējo uzvaru guva turnīra līdere «Elvi/Lielvārde».

«Elvi/Lielvārde» ar 104:40 sakāva «Lielvārdes NSC» jaunos basketbolistus. Pie uzvaras tika arī čempionāta vicelīdere «Lāčplēsis», kas ar 80:52 pārspēja «Lielnovadu». Visinteresantākā bija kārtas trešā spēle, kurā «Jumprava» tikai pašā pamatlaika izskaņā pārņēma vadību un pieveica «Gaisa spēkus AB» ar 65:61.

Pēc četrām kārtām čempionāta vadībā ar četrām uzvarām ir «Elvi/Lielvārde», 2.vietā komanda «Lāčplēsis», kurai trīs uzvaras. Tikpat uzvaru, bet 3.vieta šobrīd ir «Jumpravai». 4.vietā ar vienu uzvaru «Lielnovads», bet 5.vietā arī ar vienu panākumu atrodas «Gaisa spēki AB». Turnīra tabulu noslēdz komanda «Lielvārdes NSC», kurai visas uzvaras vēl priekšā. Turnīra rezultatīvākais spēlētājs ar 87 punktiem ir Lauris Krūmiņš (Elvi/Lielvārde), bet precīzākais trīspunktu metienu izpildītājs – Emīls Josts no «Gaisa spēkiem AB», kuram 14 trāpījumi.

Nākamā spēļu kārta paredzēta 25.janvārī. Tajā tiks noskaidrots galīgais komandu vietu sadalījums regulārajā turnīrā. Komandas, kuras ierindosies pirmajās divās vietās, varēs gatavoties pusfinālam, bet pārējās četras aizvadīs ceturtdaļfināla spēles.

Ritvars Raits

Ritvara Raita foto