Lielvārdes florbola meistarkomanda starp Virslīgas līderēm

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvara Raita foto Lielvārdes florbolisti gatavojas kārtējai cīņai.

Lielvārdes florbola meistarkomanda starp Virslīgas līderēm

Ritvars Raits

Tieši pirms mēneša startēja ELVI florbola līga vīriešiem, kurā piedalās arī pašreizējā čempionu kausa īpašniece – komanda «Lielvārde/Fat Pipe». Lielvārdieši jau aizvadījuši piecas spēles, kurās izcīnītās četras uzvaras turnīra tabulā ļauj viņiem ieņemt augsto 3.vietu.

Turnīru mūsu florbolisti atklāja ar maču Lielvārdē, kurā uzņēma Liepājas vienību «Kurši» ar saviem bijušajiem kluba biedriem Tomu Akmeņlauku un Normundu Krūmiņu sastāvā. Mājinieki izrādījās daudz labāk sagatavojušies sezonas pirmajam mačam, tādēļ liepājnieki tika sakauti ar 9:2. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts triju vārtu autors Niks Blumfelds. Viņa komandas biedram Kristeram Puķītim divi goli, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Maikls Nazarovs, Juris Sandis Jēgers un Mariss Giņko. Arī nākamā lielvārdiešiem bija mājas spēle – viņi savā laukumā uzņēma komandu FBK «Valmiera», piedzīvojot pirmo zaudējumu – 2:8. Lielvārdes komandā par labāko tika atzīts vārtsargs – balvu saņēma Lauris Kārkliņš, kurš sev atvēlētajā laikā atvairīja 5 no 7 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais starp lielvārdiešiem ar 2 (1+1) punktiem bija Juris Sandis Jēgers. Pēc tam mūsu florbolisti viesojās pie «Oxdog Ulbroka», ko pārspēja ar 6:2. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts vārtsargs Jānis Salcevičs, kurš no 35 pretinieku metieniem atvairīja 33. Uzslavas vērts ir arī triju vārtu autora Rūda Žukeļa sniegums, viņa komandas biedram Maiklam Nazarovam divi goli, bet Juris Sandis Jēgers izcēlās ar 2 (1+1) punktiem.

Divas iepriekšējās lielvārdiešu spēles notika Lielvārdes novada sporta centrā. Vispirms viņi ar 9:5 uzvarēja līgas debitanti no Rīgas «RTU/Rockets». Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika kronēts Rūdis Žukelis, kura kontā 4 (3+1) punkti. 4 (1+3) punkti viņa komandas biedram Jurim Sandim Jēgeram, bet divus vārtus guva Armands Savins. Pēc tam ar 9:3 tika sagrauta «Bauska». Rezultatīvākais starp lielvārdiešiem ar 4 (3+1) punktiem bija Rūdis Žukelis, kuram tas ir jau trešais «hat-trick» šajā sezonā. Labākā spēlētāja balva šoreiz tika viņa komandas biedram Jurim Sandim Jēgeram, kura kontā 3 (2+1) punkti, bet 3 (1+2) punktus savāca Niks Blumfelds.

Nākamā spēle komandai «Lielvārde/Fat Pipe» paredzēta 24.oktobrī, kad mūsu florbolisti Kocēnu sporta namā krustos nūjas ar Stalbes vienību «Pārgauja».

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!