Lielvārdes florbolisti piekāpjas «Ķekavai» un sakauj «Kuršus»

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē pirmās divas ELVI florbola līgas vīriešiem spēles pēc mājsēdes beigām aizvadīja komanda «Lielvārde/Fat Pipe». 20.novembrī lielvārdieši savā laukumā ar 4:6 atzina komandas «Ķekava» pārākumu, bet 21.novembrī turpat Lielvārdes sporta centrā ar 11:3 sagrāva Liepājas «Kuršus».

Spēlē pret ķekaviešiem rezultātu jau 4.minūtē ar precīzu metienu atklāja mūsu komandas uzbrucējs Aivis Kusiņš. Tiesa, līdz pirmajam pārtraukumam vadībā ar 2:1 izvirzījās viesi. Otrā perioda laikā Ķekavas florbolistiem savu pārsvaru izdevās dubultot – 4:2, bet 50.minūtē mūsējie zaudēja jau ar 2:6. Atlikušajā laikā lielvārdiešiem izdevās gūt divus vārtus, tomēr līdzvērtīgā cīņā nācās piekāpties ar 4:6. Par labāko spēlētāju Lielvārdes komandā tika atzīts Aivis Kusiņš, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Abus pārējos vārtus mūsu komandas labā guva Armands Savins, kuram 2 (1+1) punkti, un Oskars Tūtāns. Jāatgādina, ka tieši šie trīs florbolisti iekļauti Latvijas izlases sastāvā un jau pēc nedēļas dosies uz pasaules čempionātu Somijas galvaspilsētā Helsinkos. Rezultatīvākais Ķekavas komandas sastāvā ar 3 (1+2) punktiem bija Ogres florbola audzēknis Markuss Januševskis.

Nākamajā dienā notikušajai spēlei pret Liepājas klubu «Kurši» bija pavisam cits raksturs, jo jau pirmo 20 minūšu laikā lielvārdieši burtiski izārdīja viesu aizsardzības līniju, gūstot septiņus bezatbildes vārtus – 7:0. Pēc otrās trešdaļas mūsu komandas pārsvars bija vēl iespaidīgāks (9:1), bet galarezultātā «Lielvārde/Fat Pipe» varēja svinēt savu šīs sezonas iespaidīgāko panākumu, triumfējot ar 11:3. Arī šajā spēlē ļoti rezultatīvs mūsu komandā bija Aivis Kusiņš, kura kontā 4 (3+1) punkti. 4 (2+2) punktus sakrāja Iļja Taratutins, bet 4 (1+3) punkti Armandam Savinam, kuram tika pasniegta labākā spēlētāja balva. Ar vārtu guvumiem izcēlās arī Niks Blumfelds, Sandis Mihailovskis, Juris Sandis Jēgers un Oskars Tūtāns. Liepājas kluba rindās viena rezultatīva piespēle Lielvārdes florbola audzēkņa Toma Akmeņlauka kontā. Arī Akmeņlauks, kurš ir gan FK «Kurši» spēlētājs, gan galvenais treneris, iekļauts Latvijas valstsvienības sastāvā un gatavojas cīņai pasaules čempionātā.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!