Lielvārdes novadā avarējušas trīs automašīnas

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no TV raidījuma  «Degpunktā» arhīva. Avārijās visvairāk cieta kādas sievietes vadīta automašīna «Peugeot».

Lielvārdes novadā avarējušas trīs automašīnas

Ritvars Raits

Rit jau novembra pēdējās dienas, bet ziema par sevi vēl nav likusi manīt, ja neņem vērā pāris rītus, kad gaisa temperatūra pazeminājās līdz nullei un varbūt nedaudz zemāk. Tā bija arī 24.novembra rītā, kad zemās gaisa temperatūras dēļ vietām apledoja asfalts, tostarp Lielvārdes novadā uz Rīgas-Daugavpils šosejas, kur šī iemesla dēļ neatkarīgi viena no otras avarēja trīs automašīnas.

Kā ziņot televīzijas raidījums «Degpunktā», otrdienas rītā uz Daugavpils šosejas starp Dzelmēm un Lielvārdi lielākās un mazākās avārijās, nobraucot no ceļa, iekļuva vismaz trīs automašīnas, labi, ka neviens nav nopietni cietis. Tas noticis ap pulksten 8.00, kad brauktuve bijusi gluži kā slidotava. Automašīnās braukušie cilvēki pēc notikušā bija sašutuši par to, jo savu darbu nebija veikuši ceļa uzturētāji, autoceļš ar pretslīdes materiālu ticis nokaisīts tikai pēc avārijām.

Visvairāk cietusi kāda neliela automašīna «Peugeot», kuru vadīja sieviete. Automašīna ne tikai noslīdēja no brauktuves, bet pat apmeta kūleni. Vadītāja tikusi aizvesta uz slimnīcu, lai viņai veiktu veselības pārbaudi. Aculiecinieki stāsta, ka pat ceļu policijas mašīnai, kas ieradusies negadījuma vietā, neesot izdevies apstāties tur, kur vēlējies tās vadītājs – transporta līdzeklis bremzējot paslīdējis vēl pārdesmit metrus uz priekšu.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!