Lielvārdes novada svētki būs!

[ A+ ] /[ A- ]

Lielvārdes novada svētki būs!

Ritvars Raits

Ja Ķeguma un Ikšķiles novada svētki šopavasar izpalika, jo valstī vēl nebija atcelta ārkārtējā situācija, tad Lielvārdes novada svētki būs arī šovasar, ziņo Lielvārdes novada pašvaldība.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus un rūpējoties par iedzīvotāju veselību, jūlijā plānoto svētku programma būs nedaudz citāda, tomēr joprojām krāšņa un daudzpusīga.

Svētki sāksies 4.jūlijā Jumpravā ar bērnu un jauniešu aktivitātēm – lielajiem burbuļiem, hennas tetovējumu darbnīcu un radošo darbnīcu sadarbībā ar «Jumpravas māmiņu klubu». Turpinājumā sekos dziedātājas Aijas Vītoliņas koncerts un vakara nobeigumā līdz pat pusnaktij būs skatāms mēmais kino ar Čārliju Čaplinu galvenajās lomās.

  1. un 18.jūlijā svētku stafeti pārņems Lēdmane. 17.jūlija vakarā pagasta centrā skanēs reibinošs vasaras koncerts «Nāc man līdz!», bet 18.jūlijs sākies ar gadatirgu, pēc kura jautrība turpināsies koncertprogrammā «Pūt un Palaid», kas ir komēdijas žanra stāvizrāde.

Pirmo reizi kā svētku norises vieta iekļauta arī Kaibala, kur 24.jūlijā pie Dzejas ozoliem ar brīvdabas vakara koncertu «Balāde par vīnu, mīlu un raganām» apmeklētājus priecēs mūziķi Laimis Rācenājs, Ilze Grunte un Andris Grunte.

25.jūlijā svētki tiks svinēti Lielvārdē, Rembates parkā, kur rīta pusē pašus mazākos apmeklētājus izklaidēs Valmieras teātra izrāde «Supervaronis – kapteinis Apakšbiksis», kas bērnu sirdis jau ir iekarojis caur grāmatām un multfilmām. Pa dienu norisināsies šūpuļtīklu konkurss «Zīmju ceļš», kurā varēs piedalīties novada iedzīvotāji un uzņēmēji. Vakarpusē par labu garastāvokli rūpēsies Valmieras drāmas teātra dziedošo aktieru apvienība «Žerāri», kuras sastāvā uzstāsies Imants Strads, Ģirts Rāviņš un Emīls Zilberts. Programma veidota tā, lai būtu piemērota izklaide vairāku paaudžu skatītājiem – patiks gan pirmsskolniekiem un pusaudžiem, gan arī vecākiem un vecvecākiem.

Kā uzsver pasākuma rīkotāji, svētki ar lieliem koncertiem, gājienu, tirdziņu un balli šoreiz nevarēs notikt, tomēr Lielvārdes novads svētkus vienmēr ir svinējis un svētki būs!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!