Lielvārdes tūrisma objektu popularizēšanai top videomateriāls

[ A+ ] /[ A- ]

Aleksandra Čerņavska foto Filmēšanas laikā melnā bruņinieka tēlā iejutās Kaspars Kalniņš.

Lielvārdes tūrisma objektu popularizēšanai top videomateriāls

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē Lielvārdē viesojās projekta «Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums» filmēšanas grupa, lai tūrisma sezonas sākumā filmētu nelielu videomateriālu par Lielvārdi, informē Lielvārdes novada pašvaldības tūrisma speciālists Aleksandrs Čerņavskis.

Lielvārdē tika filmēts videomateriāls, kas jau tuvākajā laikā būs apskatāms pašvaldības mājaslapā un sociālajos tīklos. Lielvārdes novada pašvaldība ir ļoti pateicīga par veiksmīgo sadarbību režisoram un operatoram Rūdolfam Henčelam, Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja kolektīvam un biedrībai «Exercitus Rigensis».

Kā jau ziņots iepriekš, Rīgas apkārtnes vietējās rīcības grupas un novadu pašvaldības, tostarp Lielvārdes novada pašvaldība, 2019.gadā vienojās par sadarbību projekta «Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums» īstenošanā ar mērķi attīstīt vienotu, konkurētspējīgu tūrisma produktu piedāvājumu vietējiem un ārvalstu tūristiem.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!