Lielvārdietis Lišmanis starp labākajiem amatierteātru režisoriem

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no Lielvārdes novada Kultūras centra arhīva Režisors Kārlis Lišmanis (1.rindā pirmais no labās) kopā ar savu Lielvārdes Tautas teātra kolektīvu.

Lielvārdietis Lišmanis starp labākajiem amatierteātru režisoriem

Ritvars Raits

Latvijas Amatieru Teātru asociācijas (LATA) režisoru Gada balvai bija izvirzīti septiņi nominanti no visas Latvijas, viņu vidū arī lielvārdietis Kārlis Lišmanis, kurš vada Lielvārdes Tautas teātri un Jaunjelgavas amatierteātri.

Uzvarētājs tika paziņots sestdien, 24.aprīlī, kad sociālā tīmekļa vietnē «Facebook» tiešsaistē varēja skatīties Latvijas Amatieru Teātru asociācijas režisoru gada balvas piešķiršanas pasākumu. Starp Latvijas labākajiem amatierteātru režisoriem kopā ar lielvārdieti Lišmani bija arī Edīte Siļķēna (Cēsis), Inta Ūbele (Jēkabpils), Edīte Neimane (Salaspils), Agris Krūmiņš (Rīga), Visvaldis Klintsons (Rīga) un Inguna Strazdiņa (Koknese).

LATA «Facebook» vietnē par šo pasākumu bija rakstīts: «24.aprīlī pulksten 11.30. šeit tiešsaistē septiņi nominanti kā septiņi rūķi šogad pirmo reizi uzsāks ceļu pretī Gada režisora titulam. Protams, ir mazliet jocīgi tukšajā gadā, kad visi esam bijuši ierobežoti savās teātra darbībās, to tā aplūkot, bet režisora darbs jau nav ieliekams viena gada robežās, un tie gadi aiz muguras ir daudzi, kas atdoti teātrim un teātra mīļotājiem, un tādi nav tikai septiņi režisori, tādi ir praktiski visi LATA biedri! Lai sākam teikt viens otram labos vārdus — tas mums visiem nāks par labu!»

Pasākuma laikā sumināti un godināti tika visi septiņi amatierteātru režisori, bet Gada balvu piešķīra rīdziniekam Agrim Krūmiņam. Balva un prēmija 300 eiro apmērā tiks pasniegta 29.aprīlī.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk! Vairāk – jaunajā „OVV”.