Lielvārdē atklāta pludmales volejbola sezona, Ogrē turpinās

[ A+ ] /[ A- ]

Dāmu turnīra uzvarētājas Lielvārdē – Ikšķiles komanda «I un A» – Inese Auziņa un Agita Šnevele.

30. maijā smilšu laukumā pie Lielvārdes novada Sporta centra norisinājās pludmales volejbola turnīra «Lielvārde 2010» (2:2) pirmā kārta. Trīs dažādās grupās pavisam piedalījās 17 komandas, bet par uzvarētājiem kļuva «Bluķis» (kungiem), «Beach» (jaunskungiem) un «I un A» (dāmām).

Vīriešu turnīrā bija visvairāk komandu – deviņas, kas tika sadalītas trijās apakšgrupās. Pusfinālā «Šokolāde» ar 2:0 pieveica «Madonu», bet «Bluķis» ar tādu pašu rezultātu uzvarēja «Signālu». Spēlē par 3. vietu «Signāls» ar 2:0 pārspēja «Madonu», arī «Bluķim» vajadzēja tikai divus setus, lai noliktu uz lāpstiņām «Šokolādi». 1. vietā «Bluķis» (Mārtiņš Pavlovskis un Raivis Kābelis), 2. vietā «Šokolāde» (Jānis Baltruns un Juris Dombrovskis), 3. vietā «Signāls» (Vasīlijs Trusovs un Edgars Līcītis).

Sieviešu turnīrā startēja piecas komandas, kuras tikās katra ar katru. Visas uzvaras, turklāt ar 2:0, izcīnīja meiteņu pāris ar nosaukumu «I un A» (Inese Auziņa un Agita Šnevele). 2. vietu ar trim uzvarām ieguva komanda «Nekāda naida» (Vita Školina un Sanita Kuprašova), bet komandai «Čoklet» (Marita Leja un Alise Leimane) 3. vietas izcīnīšanai pietika ar divām uzvarām.

Triju jauniešu komandu konkurencē abas uzvaras izcīnīja «Beach» (Raitis Kuks un Mikus Laganovskis), 2. vietā «Opīši» (Renārs Magone un Mārtiņš Zarāns), bet 3. vietā – «Papa Karlo» (Salvis Veidemanis un Mārtiņš Jonikāns).

Pludmales volejbola turnīra «Lielvārde 2010» 2. kārta notiks 3. jūlijā.

6. jūnijā Ogres stadionā notika jau otrās Ogres novada Atklātā čempionāta smilšu volejbolā (3:3) kārtas spēles. Patīkami, ka dalībnieku skaits bija teju dubultojies – par uzvaru dāmu turnīrā cīnījās septiņas komandas, bet kungu konkurencē dalībnieku skaits bija pieaudzis pat līdz 13 vienībām.

Sieviešu turnīrā par kārtas uzvarētājām kļuva komanda «Aparāts» ar Anitu Zagorsku, Reniju Aleksejevu un Ingu Muhinu sastāvā. 2. vietā «Stīpas» (Līva Zēna, Agita Šnevele un Ieva Upeniece), bet 3. vietā – «SLS» (Laura Strupa, Samanta Markune un Santa Zvirbule). Kopvērtējumā pirmajā vietā atrodas komandas «HVZ», «SLS» un «Enkuri».

Vīru turnīrā uzvarēja komanda «Bluķis» (Mārtiņš Pavlovskis, Raivis Kābelis, Jānis Baltruns un Jānis Pavlovskis), 2. vietā «Nekāda naida» (Aigars Vasiļjevs, Oļegs Latiševs un Juris Dombrovskis), 3. vietā «Skābie» (Uldis Bergmanis, Uldis Vītols un Deivids Strazdiņš). Kopvērtējumā pirmo vietu saglabājusi komanda «Haoss», seko «Skābie» un «Rīta stienis».

Ogres novada Atklātā pludmales volejbola čempionāta 3. kārta notiks 13. jūnijā (pulksten 11 dāmām, pulksten 13 kungiem). Turnīra rīkotāji informē, ka čempionāta pēdējā kārta pārcelta no 19. uz 27. jūniju (pulksten 11 kungiem, pulksten 15.30 dāmām).

Ogres novada Sporta centrs atgādina, ka, sākot ar jūniju notiek ne tikai turnīri, bet ir arī iespēja iepazīties ar pludmales volejbola pamatiem un iemācīties pareizi spēlēt šo sportisko, stilīgo un vasarīgo spēli. Sporta centrs ir pieaicinājis pieredzējušu volejbola speciālistu – Uldi Bergmani, kurš katru trešdienu no pulksten 17 līdz 19 iemācīs jums pludmales volejbola pamatus. Pludmales volejbols notiek Ogres stadiona pludmales volejbola laukumos. Lūgums pieteikties pa telefonu 29696652. Visi laipni aicināti!

Ritvara Raita foto