Lielvārdes pludmales volejbola turnīrā uzvarētāji nemainās

[ A+ ] /[ A- ]

Ikšķilieši Raivis Kābelis (no kreisās) un Mārtiņš Pavlovskis jeb komanda «Bluķis» Lielvārdes smiltīs ir neuzvarami.

3. jūlijā notika pludmales volejbola turnīra «Lielvārde 2010» otrā kārta. Lai arī cīņas smilšu laukumos bija izcili sīvas, par kārtas uzvarētājiem kļuva tie paši, kuri pirmajā kārtā, – «Bluķis» (kungiem), «Beach» (jaunskungiem) un «I un A» (dāmām).

Vīriešu turnīrā par uzvaru sacentās astoņas komandas. Pusfinālā «Bluķis» ar 2:0 pārspēja «Šokolādi», bet «Nekas» ar tādu pašu rezultātu uzvarēja «Šļundrakus». Spēlē par 3. vietu «Šļundraki» ar 2:1 pieveica «Šokolādi», toties «Bluķim» vajadzēja tikai divus setus, lai spēlē par 1. vietu uzvarētu «Neko» – 2:0. 1. vietā «Bluķis» (Mārtiņš Pavlovskis un Raivis Kābelis), 2. vietā «Nekas» (Andrejs Gendels un Jānis Biksis), 3. vietā «Šļundraki» (Emīls Josts un Rihards Purgailis).

Sieviešu turnīrā startēja piecas komandas, kuras tikās katra ar katru. Visas uzvaras, turklāt atkal ar 2:0, izcīnīja pāris ar nosaukumu «I un A» (Inese Auziņa un Agita Šnevele). 2. vietu ar trim uzvarām ieguva komanda «Māsiņas krāsiņas» (Kristīne Mūrniece un Ance Auziņa), bet komandai «Skābenes» (Vita Školina un Santa Emsiņa) 3. vietas izcīnīšanai pietika ar divām uzvarām.

Jauniešu turnīrā konkurence bija pieaugusi līdz piecām komandām, kuras arī tikās katra ar katru. Pusē no spēlēm, lai noteiktu uzvarētājus, vajadzēja maksimālo setu skaitu – trīs. No zaudējuma rūgtuma neizbēga pat kārtas čempioni – «Beach» (Raitis Kuks un Mikus Laganovskis), bet 2. vietu ieņēma «Zvejnieki» (Rihards Šorendo un Valdis Eisāns), kuriem tikai viena (!) uzvara. 3. vietā šoreiz «Zuši» (Raivis Ozoliņš un Mārtiņš Ansons) – arī ar vienu uzvaru.

Pludmales volejbola turnīra «Lielvārde 2010» 3. un izšķirošā kārta notiks 1. augustā – Lielvārdes pilsētas svētku laikā.

Ritvara Raita foto