Lielvārdes telpu futbola turnīrā uzvar «Dinamo Ogre»

[ A+ ] /[ A- ]

«Dinamo Ogre» – Lielvārdes novada kausa ieguvēji.

3.aprīlī pirmo reizi notika Lielvārdes novada kausa izcīņa telpu futbolā. Lielvārdes novada sporta centrā par uzvaru sacentās sešas komandas, bet vismeistarīgākie izrādījās Ogres dinamieši, kas aiz sevis atstāja Ogres un Lielvārdes apvienoto komandu «Delfīni», kā arī Rembates «Streku».

Ne pārāk lielais dalībnieku skaits deva iespēju katrai komandai tikties ar katru. 12 punktus no 15 iespējamiem ieguva «Dinamo Ogre», kas ar 4:2 uzvarēja «FK Jamaika», ar 2:0 – «FK Birzgale», ar 2:1 – «Delfīnus», ar 2:0 – «Streku», bet ar 1:2 piekāpās turnīra pastarīšiem – «Salamandrai». Par čempioniem Ogres dinamiešu sastāvā kļuva: Uģis Rengards, Aigars Leščinskis, Ģirts Ratnieks, Armands Pivors, Ēriks Cērpe, Jānis Leimanis, Lauris Rudzītis, Zigmunds Leščinskis un Uldis Batarags.

Vicečempioni «Delfīni» ar 3:0 sagrāva «FK Jamaika», ar 1:0 pārspēja «Salamandru» un «Streku», bet ar 0:2 zaudēja birzgaliešiem. «Streka» ar 2:1 uzvarēja «FK Jamaika», bet ar 1:0 – «Salamandru» un «FK Birzgale».

Par labākajiem spēlētājiem katras komandas sastāvā tika atzīti: Roberts Miķelsons (Salamandra), Aivis Jonikāns (FK Jamaika), Kaspars Dumpis (Streka), Normunds Pastars (FK Birzgale), Sergejs Semčenoks (Delfīni) un Zigmunds Leščinskis (Dinamo Ogre). Turnīra rīkotāju simpātiju balvu saņēma pats jaunākais spēlētājs – Mārcis Kazakovs no komandas «Delfīni».

 

Ainara Puķīša foto