Lielvārdiešiem sekmīgs starts «Latvian Open 2010»

[ A+ ] /[ A- ]

No 20. līdz 22. augustam Valmierā un Kocēnos norisinājās starptautisks florbola turnīrs «Latvian Open 2010». Turnīrā piedalījās arī FK «Lielvārde», turklāt ar atzīstamiem panākumiem – mūsējie tika līdz ceturtdaļfinālam, kur piedzīvoja minimālu zaudējumu spēlē pret vēlākajiem vicečempioniem – FBK «Ķekava».

Ar ķekaviešiem Lielvārdes florbolistiem bija jātiekas jau apakšgrupas spēlē, kura noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu – 3:3. Pārējās apakšgrupas spēlēs lielvārdieši ar 3:2 pārspēja «Saku Fortuna» no Igaunijas, «TJ Sokol Jaromer» no Čehijas, kā arī ar 4:3 spēcīgo Kocēnu komandu «Rubene».

Astotdaļfinālā mūsējie bez īpašām problēmām ar 4:1 uzveica igauņu «EMU SK», bet ceturtdaļfinālā vēlreiz bija jākrusto nūjas ar FBK «Ķekava». Lielvārdieši divas reizes izvirzījās vadībā, tomēr pretinieki spēja ne vien izlīdzināt rezultātu, bet arī gūt uzvaras vārtus, sagādājot mūsējiem zaudējumu ar 2:3. Rezultatīvākie šajā turnīrā FK «Lielvārde» sastāvā bija Toms Akmeņlauks ar 8 (6+2) punktiem, Mikam Valpēteram 6 (4+2), Jurim Gribustam 5 (2+3), bet Sandrim Virsnītim 4 (3+1) punkti.

Vairāki bijušie Lielvārdes florbola audzēkņi ar labiem panākumiem startēja citu komandu sastāvos. Mihails Kostusevs, kurš jau otro sezonu spēlēs Somijas Elites līgas komandā «Loviisa Tor», kopā ar savējiem izcīnīja trešo vietu turnīrā, bet pats ar 21 (16+5) punktiem kļuva par «Latvian Open 2010» rezultatīvāko spēlētāju. Sieviešu turnīrā čempionu kausu izcīnīja Kocēnu Rubene, kuras sastāvā spēlē arī lēdmaniete Evita Rudzīte. Vicečempioņu godā Rīgas komanda «RSU/Runway» ar divām rembatietēm – Santu Torsteri un Diānu Isjominu sastāvā. Abas mūsu meitenes izcēlās ar atzīstamu rezultativitāti – Diānai 4 (2+2), bet Santai 5 (4+1) punkti.