«Iesaki vecīti» labdarības akcijai!

[ A+ ] /[ A- ]

«Ir cilvēki, kas ir vieni. Ir cilvēki, kas ir veci. Un ir cilvēki, kas ir veci un vientuļi. Un bieži vien tā nav viņu izvēle. Vienkārši dzīve tā ir iegrozījusies. Mūža nogalē būt vienam nav viegli. Taču vairāk par visu pietrūkst vienkāršu sarunu, sirds siltuma un uzmanības,» par «Merrild» labdarības akciju lasu mājas lapā www.merrildlabdariba.lv

Latvijas Sarkanā krusta (LSK) Ogres komitejas izpilddirektors Jāzeps Janiševs «OVV» pastāsta, ka sadarbībā ar «Merrild» LSK pārstāvji visā Latvijā apmeklēs vientuļos cilvēkus un dāvinās viņiem kafiju. Taču pirms tam šie ļaudis ir jāapzina. Tāpēc ikviens savus kandidātus apciemojumam var ieteikt, zvanot pa tālruņiem 67201459 vai 26332110. Šos cilvēkus var ieteikt arī mājas lapā www.merrildlabdariba.lv sadaļā «Iesaki vecīti».

Akcijas organizētāji uzsver, ka šim apmeklējumam nav nekāda sakara ar mazturīgā statusa esamību vai neesamību. Viņus interesē veci un vientuļi cilvēki. Tie var būt gan vientuļnieki pansionātos, kuriem nav neviena, kas par viņiem rūpējas, gan pilsētās un lauku viensētās dzīvojošie. Tie var būt arī tādi vientuļnieki, kuriem ir piederīgie un radinieki, taču kaut kādu iemeslu vai apsvērumu dēļ vecais cilvēks netiek apciemots vispār vai arī ļoti reti.