«Ogres BS» sāk ar uzvaru, turpina ar zaudējumu

[ A+ ] /[ A- ]

Spēlējot pret «Ventspils augstskolu», ogrēnietim Guntim Sīpoliņam (pa labi) nācās segt savu bijušo komandas biedru – Ervīnu Jomātu.

Šogad jau otro sezonu pēc kārtas Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā ar savu komandu pārstāvēta Ogre. «Ogres BS» puiši turnīru uzsāka ar uzvaru pār «Liepāja 2» (79:67), bet pēc tam piedzīvoja zaudējumu mačā ar «Ventspils augstskolu» – 51:79.

Ar liepājniekiem mūsējie spēlēja 15. oktobrī pretinieku laukumā. Pirmo periodu ogrēnieši zaudēja ar 8:23, tomēr spēja saņemties, pārējos trijos panākot izlīdzinājumu un izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 79:67. Rezultatīvākie «Ogres BS» rindās bija Mārtiņš Zarāns (25), Sandis Bēts (16) un Jānis Jaundālders (15) un Guntis Sīpoliņš (11).

Ne tik labi mūsējiem klājās 20. oktobra vakarā, kad Ogrē viesojās ventspilnieki. «Ventspils augstskolas» basketbolisti darbojās ļoti atlētiski, nereti segdami mūsējos pa visu laukumu. Pirmajās trijās ceturtdaļās ogrēnieši zaudēja, bet ar uzvarētu pēdējo periodu bija daudz par maz, lai saglābtu visu spēli – 51:79. Rezultatīvākie: Jānis Jaundālders (12), Jānis Pavlovskis (11) un Guntis Sīpoliņš (10).

Šogad ir arī sava sieviešu basketbola komanda. «Ogres» meitenes spēlē jaunajā sieviešu basketbola līgā, kur jau aizvadījušas trīs spēles, tiesa, līdz pirmajam panākumam vēl jāpagaida. Pirmajā spēlē mūsējās ar 67:98 zaudēja «Jelgavai», 43 punktus guva Ilze Ose-Hlebovicka. Otrajā mačā ogrēnietes ar 28:64 atzina «BS Rīga/Jugla» pārākumu, pa 12 punktiem pretinieču grozā sameta I.Ose-Hlebovicka un Marika Salceviča. Trešajā spēlē «Ogre» ar 65:89 piekāpās igaunietēm – «Tartu Kalev», Osei-Hlebovickai šajā mačā 31 punkts, bet Salcevičai – 17.