«Ogres SC/FK-33» min uz papēžiem līderiem

[ A+ ] /[ A- ]

No spēles starp komandām «OSC/FK-33» un «Valka».

Vidzemes reģiona 2010. gada 2. līgas futbola čempionātā lielisku sniegumu turpina demonstrēt Ogres komanda «OSC/FK-33», kas izcīnījusi jau piekto uzvaru pēc kārtas. Pie pirmajiem punktiem tikusi arī otra mūsu komanda, kas startē šajā pašā turnīrā – FK «Fortūna».

«OSC/FK-33» 20. jūnijā Ogres stadionā uzņēma FK «Valka» futbolistus, kurus pārspēja ar 5:2. Uzvarētāju labā pa diviem vārtiem guva R.Rubīns un A.Pūpols, bet vēl vienu reizi precīzs bija A.Počs. 27. jūnijā ogrēnieši viesojās pie FK «Priekuļi» futbolistiem, kurus uzvarēja ar 5:0. Šoreiz pa diviem goliem S.Lovčinovska un M.Ladigina kontā, bet R.Rubīns izcēlās vienu reizi. 3. jūlijā Ogrē viesojās Rīgas komanda FK «Alberts», kuru mūsējie sagrāva ar futbolam pagalam neraksturīgu rezultātu – 9:2. Pretinieku vārtsargu četras reizes sarūgtināja M.Ladigins, pa divām reizēm A.Pūpols un R.Rubīns, bet vēl vienu reizi universālais futbolists Dmitrijs Roguļskis, kurš prot darboties gan vārtsarga, gan laukuma spēlētāja postenī. «OSC/FK-33» ar septiņās spēlēs izcīnītām sešām uzvarām turnīra tabulā pagaidām ieņem 2. vietu, bet pēc zaudētajiem punktiem (konkurenti aizvadījuši pāris spēļu vairāk) ir līderi.

18. jūnijā FK «Fortūna» Ogres stadionā spēkojās ar Staiceles «Bebriem» un izcīnīja pirmo punktu šosezon, nospēlējot neizšķirti – 3:3. Vārtus guva M.Makarovs, D.Grozovs un R.Lampickis. 27. jūnijā fortūnieši savā laukumā uzņēma FK «Ērgļi» futbolistus un svinēja jau savu pirmo uzvaru – 2:1. Vārtus guva M.Makarovs un R.Lampickis. 3. jūlijā Ogres futbolisti viesojās pie valcēniešiem un atkal cīnījās neizšķirti – 1:1. Vienīgais gūtais gols A.Izotova kontā.

6. jūlijā pulksten 19 «OSC/FK-33» Ogrē spēlēs ar FK Limbaži, bet 8. jūlijā viesosies pie FK Aizkraukle futbolistiem. FK «Fortūna» 9. jūlijā spēlēs Limbažos ar vietējo futbola komandu.

Ritvara Raita foto