«Pērkons» savu jubileju svinēs Ikšķilē

[ A+ ] /[ A- ]

Leģendārā latviešu rokgrupa «Pērkons» šopavasar atzīmē savu 30 gadu jubileju. Dzimšanas dienas ballīte notiks sestdien, 21. maijā, Ikšķiles estrādē.

Rokgrupu, kura padomju laikā pat divas reizes tikusi aizliegta (otro reizi pēc koncerta Ogres estrādē, pēc kura jaunieši izdemolēja elektriskā vilciena vagonus), mēs visi pazīstam ļoti labi – atmiņā uzreiz nāk dziesmas «Slidotava», «Pie baltas lapas», «Gandrīz tautasdziesma», «Mana dienišķā dziesma», «Labu vakar», «Balāde par gulbi», «Mēs pārtiekam viens no otra» un daudzas citas. Rīt Ikšķiles estrādē Juris Kulakovs kopā ar Ievu Akurāteri, Juri un Leonu Sējāniem, Raimondu Bartaševiču un Ikaru Ruņģi atkal tās spēlēs mums.

«Pērkona» koncerts Ikšķilē notiks, pateicoties uzņēmumam «Jauko pasākumu aģentūra». Tas ir pašu ikšķiliešu izveidots projekts, kuram tieši «Pērkona» jubilejas koncerts būs ugunskristības, bet, ja viss izdosies kā iecerēts, jau šovasar Ikšķiles estrādē notiks vēl trīs tādi izklaides pasākumi (9. jūlijā, 5. augustā un 3. septembrī). «Jauko pasākumu aģentūra» pagaidām vēl neatklāja, kas uzstāsies pārējās ballītēs, bet zināms, ka tās būs populāras latviešu grupas un dīdžeji.

21. maija pasākumā apmeklētāji Ikšķiles estrādē tiks ielaisti no pulksten 19. Pulksten 20 uzstāsies koncerta iesildītāji – Madara Ērgle ar grupu «Catus Catus». Pēc tam visa uzmanība tiks veltīta «Pērkonam», bet vēlāk un līdz pat rītam turpināsies zaļumballe ar Radio SWH dīdžeju Arti Dvarionas.

Visas biļetes uz šo pasākumu maksā tikai piecus latus. Iepriekšpārdošanā tās iespējams nopirkt «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās, tāpat tās tiks tirgotas pie ieejas estrādes. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja būs bez maksas, bet tikai vecāku pavadībā. Potenciālajiem pasākuma apmeklētājiem jāņem vērā, ka nebūs atļauts estrādes teritorijā ienest alkoholiskos dzērienus un stikla taru. Koncerta un balles laikā darbosies tirdzniecības vietas, kurās varēs iegādāties gan uzkodas, gan atspirdzinošus, gan arī vieglus alkoholiskos dzērienus. Pret stipriem alkoholiskajiem dzērieniem noraidoša attieksme ir pasākuma rīkotājiem, kuri uzskata, ka uz estrādi jānāk atpūsties un izklaidēties, nevis piedzerties, sagādājot problēmas sev un lieku darbu apsardzei. Ogrēniešu ērtībai no pulksten 1 līdz 3 no estrādes kursēs autobuss uz Ogres centru.

Tiekamies Ikšķiles estrādē!