Mācību centra “BUTS” piedāvā pieaugušajiem macības OGRĒ ar daļēju (90-95%) finansējumu no ES un valsts finansējuma

[ A+ ] /[ A- ]

Mācību centra “BUTS” piedāvā pieaugušajiem macības OGRĒ ar daļēju  (90-95%) finansējumu no ES un valsts finansējuma

Šodien, 27.janvārī, sākas pieteikšanās mācībām pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” septītajā kārtā, pieteikšanās termiņš ir līdz 24.februārim. Mācības pieaugušajiem 7. kārtas piedāvājums balstīts uz darba tirgū aktuālas profesijas apguvi vai profesionālo pilnveidi, lai uzlabotu nodarbināto profesionālās prasmes atbilstoši darba tirgus aktualitātēm.

 Mācību centrs BUTS 7. kārtā piedāvā vairāk nekā 50 programmas visā Latvijā.

Filiāles vadītāja Agrita Vagoliņa: “Mācību centrs BUTS ir piedalījies visās mācības pieaugušajiem kārtās un šī projekta ietvaros pie mums mācījušies vairāk nekā 9 tūkstoši izglītojamo. Šī pieredze ļauj mums piedāvāt aktuālas izglītības programmas un piesaistīt augstas raudzes pasniedzējus.

Ogres iedzīvotājiem iepriekšējā kārtā īpaši pieprasītas programmas bija Metālapstrāde, Grāmatvedība, Projektu vadība, Telemehānika un loģistika.

No 27.01.2022 piedāvājam jebkuram strādājošam iedzīvotājam gan jaunas programmas: Datorsistēmu tehniķis; Inženierkomunikāciju montētētājs, Elektromontieris, Dārza ainavu plānošana, Automatizēto siltumtīklu apkalpošana, Ēku siltināšanas tehnoloģija, Tāmju sastādīšana būvniecībā izmantojot digitālos rīkus, Ventilācijas, apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu apkalpošana, Fotografēšana un digitālo fotogrāfiju apstrāde, Darījumi ar nekustāmo īpašumu, Digitālais mārketings, Digitālās prasmes personālvadībā, Digitālā biroja vadība, Digitālās grāmatvedības datorprogrammas pamati, E-biznesa procesu vadība, gan jau citās kārtās iecienītās programmas: Vadības grāmatvedība, No idejas līdz uzņēmumam; Projektu vadība; Praktiskā grāmatvedība bez priekšzināšanām, Metālapstrāde, Telemehānika un loģistika.

Arī mācību forma dažādām programmām ir atšķirīga – klātienē, daļēji klātienē vai attālināti.

Klātienes teorētiskās un praktiskās nodarbības notiks Ogrē.

Nodarbību laiki tiks pielāgoti strādājošiem – darbadienu vakaros vai brīvdienās.

Mēs aicinām  Ogres novada iedzīvotājus nevilcināties un izmantot šo lielisko iespēju jaunu prasmju apguvei un savas konkurētspējas paaugstināšanai.

Par izglītības programmām vai pieteikšanās kārtību, zvaniet- 27898033; 27898045 vai rakstiet aizkraukle@buts.lv, mēs ar prieku palīdzēsim.”

Papildus informācija par projektu. Mācības pieaugušajiem apmācību programmās var piedalīties ikviens nodarbinātais virs 25 gadiem,  Mācību maksu 90-95% apmērā sedz ES fondi un valsts, 5-10% ir strādājošā līdzmaksājums. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgas personas statusu mācības ir bez maksas. Projektā ikviens nodarbinātais var piedalīties 2 reizes, ja mācības nav pārtrauktas.

 

Informācija par uzņēmumu.  Mācību centrs “BUTS” pieaugošo izglītības nozarē darbojas jau vairāk nekā 30 gadus, kopš 1991. gada. “BUTS” ir lielākā privātā mācību iestāde Latvijā: ar gandrīz 20 filiālēm visos Latvijas reģionos, vairāk nekā 200 mācību programmām, mācību vidi tiešsaistē, klātienē un e-studijās. Ik gadu “BUTS” mācībās piedalās ap 15 tūkst. dalībnieku.

Kontaktpersona:

Filiāles vadītāja  Agrita Vagoliņa ( 27898033; 27898045) vai aizkraukle@buts.lv