Madlienas jaunieši meklē iespējas tikt pie deju tērpiem

[ A+ ] /[ A- ]

Madlienas vidusskola piedalās LabieDarbi.lv projektu konkursā, kur cīnās par finansējumu deju tērpu iegādei skolas tautas deju kolektīviem.

Madlienas vidusskolā ir izveidojušās četras deju grupas, kas ietver skolēnus vecumā no 1. līdz 10.klasei un pēc dejotāju skaita ir lielākais skolas vēsturē, apmēram 80 dejotāji.

 

Projekta pieteikumā Agnese Lepse rakstīja: «Gada laikā esam gana daudz paveikuši, proti, ar ļoti labiem rezultātiem esam pārstāvējuši Ogres novada deju skati, piedalījušies jaunrades deju konkursā «Mēs un deja», esam smēlušies iedvesmu un prieku, piedaloties ikgadējā festivālā «Latvju bērni danci veda», kā arī sadraudzējušies ar Birzgales, Lauberes un Jūrmalas dejotājiem, organizējot kopīgus koncertus savos un viesu pagastos. Mums ļoti nepieciešami ir tautastērpi, lai arī turpmāk varētu darīt iesākto. Ir tik daudz ideju par dejām un piedalīšanos, diemžēl trūkstošo tērpu dēļ tas nav iespējams.»

 

Projekta īstenošanai nepieciešams 1999 latu liels finansējums. Palīdzēt to iegūt var ikviens idejas atbalstītājs, (bez maksas) balsojot mājas lapā LabieDarbi.lv (http://goo.gl/ToLfA) un portālā draugiem.lv (http://goo.gl/clqTo). Pašlaik projekts ar 1861 balsi lielu atbalstu atrodas 3. vietā. Balsot par šo projektu iespējams līdz mēneša beigām. Septembra projektu konkursa kopējais finansējuma fonds ir 9214 lati. Tas, cik daudz projektu iegūs finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu.

 

Labiedarbi.lv ir SMScredit.lv un Draugiem.lv sadarbības rezultāts – labdarības projekts ar mērķi finansiāli un mantiski atbalstīt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas. Tā ideja ir nodrošināt iespēju talantīgiem, apdāvinātiem, ideju bagātiem, apņēmīgiem un uz izaugsmi orientētiem Latvijas iedzīvotājiem viegli un ātri saņemt finansiālu atbalstu viņu individuālo mērķu sasniegšanā. Kopējais konkursa ikmēneša finansējuma fonds ir mainīgs, to veido īstermiņa aizdevumu tirgus līdera SMScredit.lv ikmēneša ziedojums 0.50 Ls apmērā no katra uzņēmuma izsniegtā aizdevuma iepriekšējā mēnesī.