Madlienas kausu florbolā izcīna «Bau čiki vau»

[ A+ ] /[ A- ]

Par koka medaļām parasti tikai runā, bet Jēkabpils motobraucēju florbola komanda «X99/Slīterāni» Madlienā tādas tiešām arī saņēma.

Par koka medaļām parasti tikai runā, bet Jēkabpils motobraucēju florbola komanda «X99/Slīterāni» Madlienā tādas tiešām arī saņēma.

Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, jau trešo reizi notika Madlienas kausa izcīņas turnīrs florbolā. Kausam jauni īpašnieki – pirmo reizi to virs savām galvām cēla komanda «Bau čiki vau».

Pirmās komandas Madlienas vidusskolas sporta zālē pulcējās ap pulksten 9.00, jo sacensību sākums bija paredzēts jau pēc stundas – pulksten 10.00. Kopumā turnīrā piedalījās 12 komandas, un visas rādīja labu sniegumu laukumā, cīnoties par katru bumbiņu, par katru laukuma centimetru. Apakšgrupās vien kopumā tika aizvadītas 30 spēles.

Ceturtdaļfinālā «FK Lāčplēsis» ar 3:1 pārspēja komandu «Osports», «Smukākie puiši» ar 0:2 piekāpās «X99/Slīterāniem», «Bau čiki vau» ar 4:2 uzvarēja «Večus», bet pēdējo ceļazīmi uz pusfinālu ieguva «Privacon/Tīnūži», kas ar 3:0 pieveica «Pagaidām nezināmu».

Vienā pusfinālā «X99/Slīterāni», spēlējot jau bez saviem līderiem, piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar 0:8 komandai «Bau čiki vau», bet otrā pusfināla spēlē «FK Lāčplēsis» spēja garā un interesantā bullīšu sērijā ar 1:0 pieveikt «Privacon/Tīnūžus».

Spēles par medaļām sākās ļoti vēlu – ap pulksten 22.00. Spēlē par 3.vietu «Privacon/Tīnūži» ar 3:0 uzvarēja Jēkabpils motobraucēju komandu «X99/Slīterāni», bet lielajā finālā Rīgas «Bau čiki vau» parādīja visiem, kam palicis vairāk spēka, ar 6:3 pārspējot lielvārdiešu un ķegumiešu vienību «FK Lāčplēsis». Pie godalgām tika visas pirmās četras komandas, jo bija sarūpētas arī koka medaļas ceturtajai vietai. Turnīra rezultatīvākā spēlētāja balvu saņēma Deivids Osītis no «Bau čiki vau», bet par turnīra labāko vārtsargu atzina viņa komandas biedru Normundu Vaivadu.

1.«Bau čiki vau»: Jānis Boroduška, Rolands Gustavs Vaivads, Normunds Vaivads, Juris Lopatko, Rihards Miltiņš, Mareks Šaicāns, Mārtiņš Alksnis un Deivids Osītis.

2.«FK Lāčplēsis»: Aivis Jonikāns Oskars Kozerovskis, Jānis Celherts, Ainārs Zariņš, Jurģis Birznieks, Armands Saldaks, Raimonds Krūmiņš, Elviss Pinka, Igors Ushopovs un Sandris Delvers.

3.«Privacon/Tīnūži»: Ronalds Zārds, Rihards Aleksejevs, Mārtiņš Vilks, Edgars Jemeļjanovs, Jānis Zariņš un Artūrs Golubevs.

4.«X99/Slīterāni»: Ronalds Baldiņš, Kristers Millers, Elvis Millers, Ričards Zālīte, Jānis Purvēns, Sandis Putniņš, Mario Kirilko, Kalvis Krievāns, Jānis Lapsiņš un Reinis Purvēns.

Es kā turnīra organizators vēlos pateikties visiem, kuri bija ieradušies un cīnījās laukumā, kā arī visiem, kuri bija mērojuši garāku vai īsāku ceļu uz sporta zāli, lai atbalstītu visus censoņus. Vislielākais paldies Ivaram Prockānam, kurš aizdeva bortus, Madlienas vidusskolas vadībai, kas ļāva rīkot turnīru savās telpās. Tāpat arī tiesnešiem no Lielvārdes Didzim Mellim un Pēterim Imšam, un sekretariāta meitenēm Alisei, Gerdai un Alisei, kuras visas dienas garumā fiksēja metienus, vārtus, un bija atbildīgās par informāciju uz tablo. Zemnieku saimniecībai «Galiņi» paldies par transportu bortu vadāšanai. Tāpat arī visiem pārējiem palīgiem, bez kuriem nebūtu iespējams veiksmīgi aizvadīt turnīru. Līdz nākamajai tikšanās reizei florbola laukumā!

Toms Balodis, turnīra rīkotājs

Montas Tiltiņas foto