Madlieniešu starti pirms skolēnu brīvdienām

[ A+ ] /[ A- ]

Viens no Madlienas vidusskolas sportiskās nedēļas pasākumiem – aerobikas nodarbības skolas meitenēm.

Madlienas vidusskolā labprāt sporto gan mazie, gan lielie veselīga dzīvesveida piekritēji. Protams, svarīga ir skolotāju ieinteresētība un profesionāli individuāla pieeja, lai mūsdienīgo tehnoloģiju un risku laikmetā spētu piesaistīt savus audzēkņus kustību priekam un tam sekojošajai labsajūtai.

Par jaunākajām fiziskajām aktivitātēm informē Madlienas vidusskolas sporta skolotājs Jevgēņijs Liepa: «Lai novērtētu sporta mācībās un treniņos apgūto, pēdējā nedēļā pirms skolēnu brīvdienām Madlienas vidusskolā tika rīkoti vairāki pasākumi un sacensības.

Basketbolā spēkiem mērojās vidusskolas meiteņu komandas. Uzvarētāja, 10.klase, apliecināja labu kondīciju, jo šis turnīrs notika, lai labāk sagatavotos novada vidusskolas meiteņu basketbola sacensībām, kuras jau otro reizi risināsies decembrī Suntažu vidusskolā.

Nākamais sportiskās nedēļas pasākums bija aerobikas nodarbības skolas meitenēm. Kustību mākslu ierādīja no Ogres pieaicināta trenere Sandra Hanzena. Galvenais šīs mācību stundas uzdevums – rast lielāku izpratni par kustību nepieciešamību mūsdienās, ieintriģējot daiļā dzimuma pārstāves patstāvīgi turpināt aerobikas nodarbības.

Pēdējā dienā pirms brīvlaika sporta zāli aizņēma paši mazākie (1.- 4.klašu skolēni). Sacensības notika divos sporta veidos – stafešu skriešanā un tautas bumbas aizrautīgajā spēlē. Piedalīties vajadzēja visiem šo klašu audzēkņiem. Veiklākie stafetēs un tautas bumbā bija 4.klases skolēni. Liels paldies par palīdzību un līdzdalību jāteic klašu audzinātājām Signei Kušnirei un Vitai Volkopai.»

Andra Bičevska foto