Mainīti autobusu kustības saraksti

[ A+ ] /[ A- ]

Pielāgojot autobusu kustības sarakstu vilcieniem un nodrošinot pārsēšanās iespējas, kopš 1.janvāra ir izmaiņas autobusu maršrutā Nr.6118 Ogre–Lielvārde–Rembate–Ogre un Nr.7073 Rīga–Madliena–Meņģele, informē Autotransporta direkcija.

Lai pasažieri varētu nokļūt no Rembates Madlienā, maršruta Nr.6118 Ogre–Lielvārde–Rembate–Ogre autobuss, kas no Ogres autoostas darbadienās izbrauc pulksten 17.00, galapunktā pienāk pulksten 18.05 (līdz šim pienāca plkst.17.55). Savukārt maršruta Nr.7073 Rīga–Madliena–Meņģele reiss Rīgas starptautiskajā autoostā no pirmdienas līdz sestdienai tiks uzsākts pulksten 16.15 (līdz šim tas tika uzsākts plkst.16.10). Tādējādi pasažieri Lielvārdē varēs pārsēsties no viena transportlīdzekļa citā – autobuss virzienā no Rembates pieturā Lielvārdes centrs apstāsies pulksten 17.33, un reiss līdz Madlienai pieturā Lielvārde tiks uzsākts pulksten 17.40

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot Autotransporta direkcijas kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot uz tālr. 27776621.