Maratona skrējiens Madlienā noslēdzies

[ A+ ] /[ A- ]

Madlienas jaunie sportisti ar skolotāju Elitu Atslēdziņu priekšgalā.

31.augustā beidzās mēģinājums noskriet maratona distanci viena mēneša laikā. Dalību šajā pasākumā izmēģināja 52 veselīga dzīves veida piekritēji.

Vairāk stāsta Madlienas vidusskolas sporta skolotājs Jevgēņiijs Liepa: «Izturība un gribasspēks bija 18 skriešanas dalībniekiem, kuri spēja veikt 42 kilometrus un 195 metrus. Izcilnieki pirmajā septembrī saņēma medaļu un sportisku balvu. Viss pasākums varēja beigties ar pelnītu sumināšanu, pateicoties Ogres novada sporta organizatorei Dzirkstītei Žindigai un Madlienas pagasta pārvaldes priekšsēdētājam Ojāram Atslēdziņam, kuri parūpējās par medaļām un balvām. Piedalīšanās skrējienā bija ļoti aktīva, sevišķi pēdējā nedēļā, kad kļuva skaidrs, vai ir iespēja veikt distanci līdz galam. Šajā mēnesī sevi pieteica daudzi skolēni, kuri iepriekš nemaz nebija parādījuši, ka spēj veikt ilgstošu un regulāru skriešanas darbu. Patīkami pārsteidza Daces Grāvītes, Lauras Antanovičas, Lienes Leitānes, Gerdas Osokinas, Patrīcijas Laurinovičas izturība un mērķtiecība, skrienot katru dienu. No pieaugušajām sportistēm (iesākumā skriet sāka veselas piecas) līdz uzvarai spēja aizsniegties tikai Elita Atslēdziņa.

Skolēniem pirmā distanci beidza Monta Antanoviča un Amanda Brauere. Lielākā daļa no šiem skolēniem savas spējas, jau sagatavoti un pārbaudīti, rādīs 4.septembrī Ogrē, piedaloties garo distanču skriešanas sacensībās piecu kilometru distancē.

Jau nākamnedēļ pie Madlienas vidusskolas sāksies skriešanas seriāls «Madlienas apļi». Laipni gaidīti visi sporta entuziasti!»

Anda Bičevska foto