«Maxima Latvija» brīdina par viltus loteriju

[ A+ ] /[ A- ]

«Maxima Latvija» brīdina par viltus loteriju

«Maxima Latvija» brīdina par viltus loteriju uzņēmuma 20 gadu jubilejas vārdā – jau ir fiksēti vairāki gadījumi, kuros iedzīvotājiem sociālā tīkla «Facebook» apmeklējuma laikā parādās aicinājums tādā piedalīties.

Pēc «Facebook» apmeklējuma interneta pārlūkprogrammas un «Windows» operētājsistēmas ziņojumu panelī parādās aicinājums saņemt it kā «Maxima» vārdā laimētu balvu. Uzklikšķinot uz šīs saites, lietotājs tiek aizvests uz jaunu lapu. Krāpniecisko paziņojumu vizuālais izskats maldina par «Maxima» 20 gadu jubileju, un tā ir krāpnieciska aktivitāte ar mērķi iegūt lietotāju naudu par dāvanas saņemšanu. «Maxima Latvija» nav saistīta ar šo viltus loteriju un aicina nekādā gadījumā neapstiprināt balvas saņemšanu.

«Maxima Latvija» jau reaģējusi un nosūtījusi pieprasījumu bloķēt krāpniecisko saturu, kā arī plāno vērsties Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijā «CERT».

Uzņēmums uzsver: redzot šādus un līdzīgus ziņojumus, tie ir rūpīgi jāizvērtē – jāidentificē ziņojuma sūtītājs, ziņojuma saturs, interneta adrese, uz kuru ved ziņojums, kā arī jāizvērtē pieprasītais informācijas apjoms, kas tiek prasīts. «Maxima» ziņas tiek sūtītas tikai klientiem, kas to atļāvuši savā «PALDIES kartes» profilā, kā arī to nosūtītājs vienmēr būs «Maxima» vai «PALDIES». Turklāt saistītās saites vienmēr vedīs uz uzticamu avotu – www.maxima.lv vai citu ar veikalu saistītu avotu. Klientiem nekad nav jāpiesakās trešo pušu pakalpojumiem, jāmaksā par papildu pakalpojumu abonēšanu vai balvu piegādi.

Uzņēmums lūdz cilvēkus, kuri saskaras vai ir saskārušies ar līdzīgiem gadījumiem, par to informēt «Maxima Latvija»!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk