Meitenēm pirmā uzvara, puišiem otrais zaudējums

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres basketbolistes dodas pretuzbrukumā.

Cīņu savos čempionātos turpina abas galvenās Ogres basketbola komandas – meiteņu «Ogre», kas piedalās jaunajā sieviešu basketbola līgā, un puišu «Ogres BS», kas spēlē Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā. Meitenes beidzot varam apsveikt ar pirmo uzvaru, bet puišiem nācies piedzīvot otro zaudējumu sešos aizvadītajos mačos.

Savu vēsturisko uzvaru gluži jaunā komanda «Ogre» izcīnīja 12. novembrī, kad savā laukumā uzņēma «Avantis» basketbolistes. Jau pirmajā puslaikā mūsējās bija izvirzījušās vadībā ar 38:32, bet visā spēlē uzvarēja ar 66:63. Rezultatīvākās Ogres komandas sastāvā bija Agate Geka (23 punkti) un Ilze Ose-Hlebovicka (16). Turnīra tabulā mūsējās gan joprojām atrodas pēdējā vietā, jo iepriekšējās četrās spēlēs piedzīvoti zaudējumi, pēdējais no tiem – 4. novembrī Rīgā pret «RTU Merks2» (52:71). Tajā spēlē «Ogres» labā 20 punktus guva Ose-Hlebovicka, bet 14 – Marika Salceviča. Lai arī Ogres komandai pagaidām tikai viena uzvara, rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī ar vidēji spēlē gūtiem 24,4 punktiem atrodas Ilze Ose-Hlebovicka, bet 3. vietā ar 23,0 punktiem ir Agate Geka. Nākamo spēli ogrēnietes aizvadīs 26. novembrī, kad viesosies pie BK «Ventspils».

«Ogres BS» puiši 17. novembrī savā laukumā tikās ar «BAA Rīga» basketbolistiem. Cīnīdamies bez diviem saviem pamatsastāva spēlētājiem (Jāņa Jaundāldera un Sanda Bēta), mūsējie spēles galotnē bija spiesti atzīt rīdzinieku pārākumu – 86:93. Rezultatīvākie Ogres komandā bija Mārtiņš Zarāns (23 punkti), Guntis Sīpoliņš (17), Kristaps Dārgais (16) un Rihards Strauts (12). Turnīra tabulā «Ogres BS» atkāpusies uz 6. vietu. Nākamo spēli ogrēnieši aizvadīs 24. novembrī, kad viesos spēkosies ar «Rīdzeni».

 

Ritvara Raita foto