Meklē zēnu galvenajai lomai

[ A+ ] /[ A- ]

Režisors Varis Brasla sācis sagatavošanas darbus pie jaunas ģimenes spēlfilmas «Vectēvs, kas bīstamāks par datoru». Tā iekļauta Nacionālā Kino centra programmā «Latvijas filmas Latvijas simtgadei».

Filmas radošā grupa meklē zēnu galvenajai lomai kinodarbā, kura filmēšana iecerēta šovasar Kurzemē. «Ja vasarā būsi laimīgi pabeidzis 1.klasi, ja esi drošs un atraktīvs, tad mēs tevi gaidām,» puikas uzrunā Varis Brasla. Septiņus vai astoņus gadus veci zēni, kuri vēlas piedalīties savā pirmajā konkursā uz kinolomu, tiek aicināti 5. vai 6.martā no pulksten 11.00 līdz 17.00 ierasties uz publisko kastingu aktieru atlases aģentūrā «CASTING BRIDGE», Rīgā, Matīsa ielā 76/78, 3.stāvā. Pieteikumus ar fotogrāfijām var sūtīt arī uz e-pastu info@castingbridge.lv.

Filma «Vectēvs, kas bīstamāks par datoru» stāsta par puiku, kuram vecāki atņem datoru un tā vietā iemaina vectēvu. Mazdēls uzzina, ka dzīve bez meliem spēj sagādāt negaidītu prieku. Topošās spēlfilmas režisors Varis Brasla līdz šim veidojis tādas pazīstamas ģimenes filmas kā «Emīla nedarbi», «Ziemassvētku jampadracis», «Ūdensbumba resnajam runcim» un citas. Kinodarba «Vectēvs, kas bīstamāks par datoru» scenārija autors ir Alvis Lapiņš, operators Uldis Jancis, mākslinieks Mārtiņš Milbrets, un filmu producē filmu studija F.O.R.M.A..