MK Atzinības raksts – Ogres tehnikuma direktora vietniecei Baibai Liepiņai

[ A+ ] /[ A- ]

MK Atzinības raksts – Ogres tehnikuma direktora vietniecei Baibai Liepiņai

Otrdien, 9.novembrī, Ministru kabinets (MK) atbalstījis Izglītības un zinātnes ministrijas rosinājumu, sagaidot Latvijas valsts proklamēšanas dienu, apbalvot ar MK Atzinības rakstu sešus izcilus nozares darbiniekus par ieguldījumu zinātnē un profesionālās un pieaugušo izglītības izaugsmē.

Viena no šīm sešām personībām ir Ogres tehnikuma direktora vietniece kvalitātes, attīstības un tālākizglītības jomā Baiba Liepiņa. Viņa šo apbalvojumu saņem par ieguldījumu pieaugušo izglītības attīstībā, karjeras izglītības nodrošināšanā un pozitīva profesionālās izglītības tēla veidošanā sabiedrībā. Baiba Liepiņa vada Ogres tehnikuma Pieaugušo izglītības centra un Karjeras izglītības centra darbību, vienlīdz veiksmīgi piesaistot klausītājus un attīstot visa veida pieaugušo izglītības programmas, kā arī veicot daudzveidīgu darbu tehnikuma audzēkņu karjeras izglītībā. Baiba Liepiņa atbild par tehnikuma kvalitātes vadības sistēmu, uzturot to atbilstoši augstākajiem ISO kvalitātes standartiem.

Vēl Atzinības raksts piešķirts ilggadējam Smiltenes tehnikuma direktoram Andrim Miezītim, Jelgavas tehnikuma direktorei Janīnai Rudzītei, Rīgas Tehniskās koledžas Autotransporta un ražošanas tehnoloģiju katedras vadītājai un studiju programmas “Inženiermehānika” direktorei, docentei Andai Kazušai, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes emeritētajai profesorei, filozofijas zinātņu doktorei Skaidrītei Lasmanei, Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūta vadošajam pētniekam, ķīmijas zinātņu doktoram Bruno Andersonam, informē Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļa.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!