Mēness faktors

[ A+ ] /[ A- ]

Ievērojot kosmiskās likumsakarības, ko nosaka Mēness gaita pie debess juma, varam dzīvot, strādāt un atpūsties saskaņā ar tām, tādējādi darot harmonisku savu ikdienu.

Šodien pulksten 11.03 iestājas jauns Mēness, atrodas Mežāža zvaigznājā. Patlaban un līdz rītvakaram – īstais laiks, lai pārdomātu jautājumus, kas saistās ar personisko izaugsmi, karjeru vai arī vienkārši savas darbības plānošanu. Šobrīd tam jāpaliek gan tikai uz papīra vai vienkārši jāpatur prātā, jo reāli ieceres sākt īstenot var tikai, sākot ar nākamo nedēļu. Jāņem vērā būtisks apstāklis – šodien vērojamais Saules aptumsums, kas nelabvēlīgi ietekmē dažādas jaunas sākotnes, radot šķēršļus un kavējot tās veiksmīgi nobeigt. Ap pulksten 11 – Mēness fāžu maiņas laikā – vajadzētu aizdegt sveci un, cik iespējams, koncentrēties, atcerēties savas vēlmes, vajadzības, pozitīvi noskaņojot sevi jaunajam ciklam – laika periodam līdz 3.februārim.

Rīt pulksten 18.08 Mēness savu ceļu pie debess juma turpina Ūdensvīrā, astroloģiski – jau augoša Mēness ietekme. Produktīvi būs visa veida kontakti – gan dzīvē, gan neklātienē – sazinoties telefoniski, elektroniski. Izdosies nokārtot daudz un dažādu jautājumu, ievirzīt sarunas vēlamā gultnē, lai atrisinātu kādu problēmu vai tuvākajā nākotnē noslēgtu vienošanos. Vēlams neaizmirst draugus, tikties arī ar viņiem, var rasties nejaušas, jaukas iepazīšanās. Īstais laiks apmeklēt kino. Nav jābaidās eksperimentēt visdažādākajās jomās – apģērbā, ēdienos, radošajās izpausmēs utt.

No 8. līdz 10.janvāra pulksten 17.24 – augošs Mēness Zivju zīmē. Nedēļas nogale un nākamā pirmdiena paies emocionālā gaisotnē. Vēlams šīs dienas pavadīt mierīgi atpūšoties, paklausīties labu mūziku. Nav ieteicams kārtot finansiāla rakstura jautājumus, ja vien tie nav saistīti ar labdarību. Debess spīdekļa atrašanās Zivīs veicina labu sapratni un sadarbību starp kolēģiem, kam var atvēlēt arī savu brīvo laiku. Pirmdiena veiksmīga jauna darba meklējumiem, dažādu apmācību programmu uzsākšanai, kursu apmeklējumam, konsultāciju sniegšanai un saņemšanai, literārai darbībai, fotomākslai.

10.janvāra vakarā, kā arī 11., 12.janvārī – augošs debess spīdeklis Auna zvaigznājā. Šobrīd var veiksmīgi uzsākt visu ieplānoto lietu realizāciju, it īpaši, ja tās neprasa lielu piespiešanos un ļoti ilgstošu laika periodu. Visas mērķtiecīgas darbības sniegs vēlamo rezultātu, tostarp arī ieilguši procesi. Nu pienācis īstais brīdis tos paveikt līdz galam. Jāņem vērā, ka patlaban bieži vien cilvēki vadās pēc dažādiem impulsiem, tāpēc mēdz būt neaprēķināmi un ātri iedegas savstarpējos kontaktos, nereti ir nesaudzīgi viens pret otru. Var apmeklēt priekšniecību, citas amatpersonas vai darījumu partnerus – sarunas būs auglīgas.

No 13. līdz 15.janvāra pulksten 15.23 – augošs Mēness Vērša zīmē. Šāds debess spīdekļa stāvoklis pastiprina cilvēkos vēlmi pēc stabilitātes, miera, harmonijas. Pietiek pacietības, lai nodarbotos ar apnicīgām, rutīnas lietām. Piemērots arī finanšu jautājumu kārtošanai, bankas apmeklējumam. Vēl izdosies viss, kas saistīts ar skaistumu un daiļradi. Šajā laikā iegādātais apģērbs, apavi labi kalpos un piestāvēs. Veiksmīgi var iegādāties kosmētiku. Ieteicamas dažādas ķermeņa kopšanas procedūras, masāžas. Labs laiks noslēgt laulības, nodibināt draudzīgus kontaktus.

Kopš iepriekš minētā laika un 16., 17.janvārī – augošs Mēness Dvīņos. Pārrunas, dažādi sabiedriski pasākumi, tuvāki vai tālāki pārbraucieni ir tas, ar ko šajās dienās vislabāk nodarboties. Veiksmīgs laiks visiem, kas darbojas komunikāciju jomā, reklāmā, tirdzniecībā, tūrismā, lektoriem. Vēlams iegādāties, pasūtīt dažādus preses izdevumus, grāmatas, kancelejas preces, avio biļetes, ceļazīmes. Paātrināti domāšanas, uztveres procesi, tāpēc vieglāk kā citkārt apgūt jaunu vielu, kārtot pārbaudījumus mācību iestādēs, nostiprināt zināšanas.

18., 19.janvārī – augošs Mēness Vēža zvaigznājā. 19.janvārī pulksten 23.21 iestājas pilnmēness. Pēdējās dienas šajā Mēness ciklā, kad vēl var uzsākt jaunus darbus, tie noritēs bez aizķeršanās. Emocionāli cilvēki kļūst vieglāk iespaidojami, jūtīgāki, pastiprinās vēlme palīdzēt, gādāt par tiem, kam nepieciešama palīdzība, pilnvērtīgs laiks visiem, kuri strādā aprūpes vai tai radniecīgā jomā. Vēlams parūpēties par komfortu savā mājoklī. Labs ēdiens, labvēlīga gaisotne tur sniegs spēku un gandarījumu veiksmīgi darboties tālāk, ļaus labi justies.

20., 21.janvārī Mēness savu ceļu turpina Lauvas zīmē, saglabājas pilnmēness ietekme. Jārēķinās ar to, ka īpašības, kuras labprāt cilvēki sevī neafišētu, izpaužas spēcīgāk kā citkārt – godkārība, varaskāre, vēlme uzsvērt savu nozīmīgumu, ārišķīgas izpausmes, pastiprinās arī tendence riskēt, mesties azartā, kas bieži vien sevi tā arī neattaisno. Tāpēc šajā laikā jābūt vērīgiem un uzmanīgiem. Toties veiksmīgi var nostiprināt savu autoritāti. Enerģijas daudz, to var likt lietā visos ikdienas darbos, apmeklēt kultūras, sporta un saviesīgus pasākumus.

22., 23.janvārī – debess spīdeklis Jaunavas zvaigznājā. Apkopot, analizēt, sistematizēt, izdarīt kopsavilkumu – tieši šāda veida darbības patlaban vispiemērotākās. Labi veiksies praktisku lietu kārtošana un dažādu pieļauto neprecizitāšu novēršana. Ātri izdosies savā apkārtējā vidē ieviest tīrību un kārtību. Īstais brīdis atbrīvoties no nevajadzīgā, liekā, savu laiku nokalpojušā. Produktīvs laiks tiem, kas saistīti ar rakstniecību, izdevējdarbību, statistiku, grāmatvežiem, dažādās kontrolējošās iestādēs strādājošiem, sekretāriem, dietologiem, psihologiem.

24., 25.janvārī – dilstošs Mēness Svaros. Labas dienas, lai parakstītu kontraktus, līgumus, dažādas vienošanās. Viegli izdodas rast savstarpējo sapratni, tas attiecas arī uz kolēģiem. Tāpēc labi veicas darbs grupā, komandā, vienīgi – tam jābūt jau iepriekš ieplānotam. Naudu ieguldīt nepieciešams skaistās lietās, visā, kas dara prieku, vienīgi cilvēki šobrīd tendēti uz izšķērdību, tāpēc nereti mēdz būt arī lieki izdevumi. Kontaktos izdodas atstāt labu iespaidu, arī partnerattiecībās vieglāk rast harmoniju, nolīdzināt domstarpības. Veiksmīgas dienas radošu profesiju pārstāvjiem, prezentācijām, dažādiem saviesīgiem pasākumiem.

26., 27.janvārī – dilstošs Mēness Skorpiona zīmē. Virmo kaislības, uztvere saasināta, tāpēc pret aizvainojumiem arī reakcija neiecietīga. Neapmierinātība ar apkārt notiekošo un kaprīzes nav neparasta parādība šajā laikā. Tāpēc, iespējams, būs nepieciešams daudz pašsavaldības. Toties produktīvs laiks informācijas ieguvei, apstrādei, intelektuālam darbam, mācībām, savu spēju attīstīšanai un jaunu talantu atklāsmei sevī. Spēcīga intuīcija, kam nepieciešams pievērst vairāk uzmanības.

No 28. līdz 30.janvāra pulksten 16.04 – dilstošs Mēness Strēlniekā. Nozīmīgi pirkumi, investīcijas, iestāšanās par taisnīgumu šajās dienās dos gaidītos rezultātus. Labs laiks, lai nodarbotos ar garīgo praksi. Piemērots periods sporta pasākumiem, tūrismam, īpaši, ja paredzēts doties ilgstošā ceļojumā, arī komandējumā. Ieteicams veikt procedūras, kas saistītas ar organisma attīrīšanu – gan doties pie kosmetologa, gan dzert dažādas zāļu tējas, apmeklēt pirti.

30.janvāra vakars un 31.janvāris paies, dilstošam Mēnesim atrodoties Mežāža zvaigznājā. Kontakti ar vecākās paaudzes pārstāvjiem vai cilvēkiem, kurus katrs sev uzskata par autoritāti, ir tas, kas šobrīd nepieciešams. Tāpat arī izanalizēt paveikto, nobeigt to. Veiksmīgi izdosies nokārtot jautājumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu vai citām praktiskām lietām. Melanholisks, apcerīgs noskaņojums nav retums patlaban, tāpēc svarīgi rast sev kādu uzmundrinājumu.