Mēness faktors

[ A+ ] /[ A- ]

Debess spīdekļa ceļš zodiakā, fāžu maiņas atsaucas uz mūsu pašsajūtu, emocijām, ietekmē dažādu lietu kārtību un norisi. Lai izvēlētos labāko laiku visam plānotajam, ceļvedī sniegts ieskats Mēness ciklā martā.

1., 2. un 3.martā līdz pulksten 18.47 – dilstošs Mēness Ūdensvīra zvaigznājā. Piemērotas dienas dažādām sabiedriskām aktivitātēm, ieceru realizācijai, kas izplānotas jau agrāk un saistās ar pārmaiņām. Gavēnis, organisma attīrīšanas procedūras dos labus rezultātus. Efektīva būs sakņu un augļu diēta, kā arī ieteicams dzert ārstniecības augu tējas. Medicīnā sirds – asinsrites slimību ārstēšana, bet neskart apakšstilbus, vēnas. Jutīga nervu sistēma. Cilvēki savā rīcībā ekspansīvi.

Ceturtdienas, 3.marta, vakars, 4. un 5.marts paies, debess spīdeklim atrodoties Zivīs. Piektdien, 4.martā, pulksten 22.46 iestājas jauns Mēness. Šo vakaru vajadzētu pavadīt patīkamā gaisotnē, tīrās, sakoptās telpās, aizdedzot sveci vai kādu vīraku, pārdomājot visu darāmo turpmākajā Mēness ciklā – laikā līdz 3.aprīlim – un noskaņoties pozitīvi tam. Sestdien, svētdien, 5. un 6.martā,   nepieciešams atcerēties tos, kam nepieciešama palīdzība, iespēju robežās sniegt atbalstu. Efektīvas būs galvas ādas masāžas, zarnu trakta ārstēšana un pasākumi, kas veikti, lai atbrīvotos no garīgas pārslodzes. Uzmanīties no saaukstēšanās! Šajās dienās šāda veida slimības ievelkas un kļūst grūtāk ārstējamas.

Sākot no sestdienas, 5.marta, kad nomainījušās fāzes, iestājies jauns Mēness, un turpmākajās dienās nepieciešams iesēt izstādīšanai papriku, tomātus.

6., 7. un 8.martā līdz pulksten 19.52 – Mēness Auna zvaigznājā. 7. un 8.martā astroloģiski – augoša Mēness ietekme. Pirmās divas nedēļas dienas produktīvas īsā laikā, steidzami paveicamiem darbiem, kas neprasa īpašu piepūli. Atbilstīgs brīdis apmeklēt amatpersonas, runāt ar priekšniecību, iesniegt savus priekšlikumus. Brīvajā laikā piemērotas šobrīd dažādas fiziskās aktivitātes, kas jūtami uzlabos pašsajūtu un formu, tāpat arī kultūras pasākumu apmeklējumi. Izdosies tirdznieciski darījumi.

No 8.marta pulksten 19.52, kā arī 9., 10.martā – augošs Mēness Vērša zīmē. Tendence uz prakticismu un harmoniju. Var ķerties klāt ilglaicīgiem projektiem, mājokļa iekārtošanai, iegādāties lietas gan skaistumam, gan arī dvēselei. Vairāk uzmanības pievērst partnerim, pārrunājot būtisko un rodot konstruktīvu risinājumu. Labas dienas skaistumkopšanas procedūrām. Sevišķi efektīvas barojošas maskas sejas, kakla ādai. Vēlams apmeklēt masieri. Saudzēt kaklu, elpošanas ceļus!

Domājot par dārza darbiem, nepieciešams pārskatīt, izšķirot dāliju gumus un gladiolu sīpolus. Atlasīt bojātos, izgriezt negludumus, bojājumus, pārklāt tos ar briljantzaļo RFF un novietot turpmākai uzglabāšanai.

No 11. līdz 13.marta pulksten 16.30 – augošs Mēness Dvīņos. Jūtams nemiers, vēlme pēc pārmaiņām. Labākais atpūtas veids šajā nedēļas nogalē – doties ceļā – īsā ekskursijā vai arī aizbraukt ciemos uz attālāku vietu, kur ilgāku laiku nav būts. Labi veiksies mācībās, zinātniski pētnieciskajā darbā, kam tas šobrīd aktuāli. Pašreiz saņemtā informācija būs nozīmīga un pielietojama praksē.

Dārzam – iesēt dēstiem kātu selerijas. Šajā laikā vēlams iesēt stādiem arī ilgi augošas puķes, piemēram, petūnijas, nemezijas, margrietiņas u.c., novietojot tās siltā un gaišā vietā.

No 13.marta pulksten 16.30 un 14., 15.martā – augošs Mēness Vēža zvaigznājā. Šīs svētdienas novakare kā radīta, lai būtu kopā ar ģimeni, sev tuviem cilvēkiem vai vienkārši paliktu mājās – gatavotu ēdienu, sakārtotu mājokli utt. Savukārt darbdienas sniedz lielas iespējas – var uzsākt jaunas lietas, īpaši produktīvi – likt lietā jau uzkrāto pieredzi. Jutīga gremošanas orgānu sistēma, tāpēc vajadzētu izvairīties no smagas barības. Nelietot alkoholu! Lieliski palīdzēs kāda SPA procedūra, baseina apmeklējums vai vienkārši nomierinoša, aromātiska pelde.

16., 17.martā – augošs Mēness Lauvas zīmē. Arī šajās dienās vēlams uzsākt īstenot savus plānus, jo debess spīdekļa atrašanās Lauvā to īpaši veicina. Var apmeklēt amatpersonas, nostiprināt savas pozīcijas, darīt visu nepieciešamo, lai pakāptos pa karjeras kāpnēm vai arī mainītu nodarbošanos. No pirkumiem veiksmīgi iegādāties dāvanas, rotaslietas. Pozitīvu lādiņu ilgam laikam sniegs kāda kultūras pasākuma apmeklējums. Saules enerģiju pastiprinās atrašanās uguns tuvumā. Labi, ja var pabūt pie kamīna vai citādas atklātās uguns. Ja nē – vismaz telpā aizdegt vairāk sveču.

18., 19.martā – augošs Mēness Jaunavā. Pēdējās divas dienas līdz pilnmēness iestāšanās brīdim, tāpēc tās vajadzētu izmantot savu mērķu īstenošanai – šķēršļu nebūs, vai tie vienkārši atkāpsies labvēlīgu apstākļu ietekmē. Īpaši produktīvs laiks mācībspēkiem, arī tiem, kuri apgūst zinības, visiem, kas strādā finanšu jomā, dažādās kontrolējošās iestādēs. Ieteicams friziera apmeklējums.

19.martā pulksten 20.10 iestājas pilnmēness, bet pulksten 22.03 debess spīdeklis pāriet Svaru zvaigznājā, kur atrodas arī 20., 21.martā. Šī svētdiena nav vienkārša, labvēlīgi šoreiz tas, ka Mēness savu ceļu pie debess juma turpina Svaros, kam piemīt izlīdzinošais princips. Līdz ar to emocijas vieglāk pieklusināt, jo tās šajā laikā dominē. Vislabāk šo dienu pavadīt atpūšoties, baudot skaisto un patīkamo. Savukārt pirmdien, otrdien vajadzētu nodarboties ar ikdienas, rutīnas darbiem, ievērojot ierasto lietu kārtību. Var veikt tirdznieciskus darījumus, iepriecināt sevi ar pirkumiem – tie izdosies. Efektīvas būs skaistumkopšanas procedūras, masāžas. Piemērots brīdis, lai saņemtu dažāda veida konsultācijas.

22., 23.martā – Mēness Skorpiona zīmē. Astroloģiski – dilstoša debess spīdekļa ietekme. Enerģijas pietiekami, lai paveiktu iekrājušos darbus, izdarītu kopsavilkumu. Partnerattiecībās var iezagties greizsirdība, vēlme noskaidrot kādus pieņēmumus. Tāpēc jābūt uzmanīgiem, lai vienkāršas sarunas nepāraugtu neauglīgos strīdos. Efektīva būs homeopātija, augšējo elpošanas ceļu ārstniecība, bet medicīniski neskart ķermeņa lejasdaļu. Var uzsākt diētu, dzert attīrošas ārstniecības augu tējas.

24., 25.martā – dilstošs Mēness Strēlnieka zvaigznājā. Produktīvs laiks visa ieplānotā īstenošanai. Pastiprinās vēlme pētīt, izzināt, iestāties par taisnīgumu. Labvēlīgas dienas dokumentu izstrādei un parakstīšanai, var veiksmīgi noslēgt vienošanās, līgumus. Tāpat arī nepieciešams izrunāt pārpratumus, lai nonāktu pie to būtības un novērstu konfliktus. Apģērbā, aksesuāros ietvert vairāk spilgtas krāsas.

26., 27. un 28.martā līdz pulksten14.00 – dilstošs Mēness Mežāža zīmē. Valda kārtība, nopietnība un disciplīna. Ja šie principi tiek ievēroti, šajā laikā darbi šķiras no rokas. Piemērots laiks organisma attīrīšanai, cīņai ar lieko svaru – visas metodes dos cerēto rezultātu. Veiksmīgi var kārtot visus jautājumus, kas skar dzīves praktisko pusi.

No 28.marta pulksten 14.00 un 29., 30.martā – dilstošs Mēness Ūdensvīrā. Aktīvs un radošs laiks. Var īstenot dažādas ieceres, bet neuzsākt jaunus projektus, jo iestājusies Mēness pēdējā fāze, un dažādām sākotnēm vairs nav piemērots brīdis. Vēl joprojām efektīvs organisma attīrīšanās kurss. Jutīgi apakšstilbi, nervu sistēma. Nevajadzētu uzlikt sev pārāk lielu slodzi.

Var uzsākt ieviest kārtību dārzā – veikt sanitāro apgriešanu, apsmidzināt dārzu pret uz koku lapām un zem tiem mītošajiem kaitēkļiem. Miera periodā šādas darbības dārzam nav kaitīgas. Lietojot attiecīgus preparātus, piemērots laiks veikt koku, krūmu apstrādi pret dažādām slimībām.

31.martā – dilstošs Mēness Zivju zvaigznājā. Pēdējā marta dienā valda emocionāls pacēlums, cilvēki visu uztver jūtīgāk un saasinātāk kā parasti. Piemērots laiks visiem labajiem darbiem, rūpēm par līdzcilvēkiem. Produktīva diena medicīnas, sociālajiem darbiniekiem. Lai uzturētu sevī dzīvesprieku, nepieciešams kontaktēties ar draugiem, domubiedriem vai citiem tuviem cilvēkiem. Brīvajā laikā ieteicams noskatīties kādu filmu, paklausīties labu mūziku – tas dos pozitīvu lādiņu nedēļas nogalei.