«Moments» uzreiz aiz goda pjedestāla turnīrā «Rīgas Rudens»

[ A+ ] /[ A- ]

«Moments» uzreiz aiz goda pjedestāla turnīrā «Rīgas Rudens»

Ritvars Raits

27. un 29.novembrī Ogrē pēc viena gada pārtraukuma atkal notika starptautiskais turnīrs frisbijā «Rīgas Rudens». Sieviešu komandu konkurencē augstajā 4.vietā ierindojās Ogres «Moments», bet uzvarēja Igaunijas vienība «Tartu Ultimate». Vīriešu konkurencē triumfēja salaspilieši.

Epidemioloģisko ierobežojumu dēļ šoreiz turnīrā piedalījās tikai Baltijas valstu klubi – 12 vīriešu un astoņas sieviešu komandas.

Vīriešu konkurencē Salaspils «Wild Things 1.1» finālā ar 13:8 pieveica Igaunijas vienību «Saku Ultimate». Bronzas medaļu izcīnīja Salaspils «Wild Things 1», kas ar 13:12 pieveica komandu «Ventspils». Ogres vīriešu komanda ieņēma 11.vietu.

Sieviešu turnīra finālā «Tartu Ultimate» ar 13:10 apspēlēja Lietuvas DTS. Mačā par trešo vietu Ogres «Moments» ar 7:13 piekāpās komandai «Salaspils FK».

Spēles gara balvas vīriešu turnīrā ar vienādu rezultātu sadalīja abas Salaspils vienības. Sieviešu komandu konkurencē to ieguva Lietuvas DTS, bet Ogres «Moments» šajā vērtējumā bija augstajā otrajā vietā.

Par vērtīgākajiem spēlētajiem tika atzīti Roberts Apinis (Wild Things 1) un Helēna Tera (Tartu Ultimate).

Turnīra «Rīgas Rudens» rīkotāji teic lielu paldies šī sportiskā pasākuma atbalstītājiem – uzņēmumiem «Fazer», «Brain Games» un «Čili pica».

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!