Mūsējiem lieliski panākumi autokrosā

[ A+ ] /[ A- ]

4. jūlijā Brenguļu trasē notika Latvijas Autokrosa čempionāta 3. posms. Jau atkal ar ļoti labiem rezultātiem startēja mūsu novadu autosportisti, kas izcīnīja pat vairākas godalgotās vietas.

2000 Super klasē 3. vietu izcīnīja jumpravietis Māris Ločmelis. Čempionāta kopvērtējumā viņš gan atkāpās uz 2. vietu, no līdera atpaliekot par trim punktiem.

Open klasē par pirmo vietu cīnījās lielvārdietis Jānis Vanags un ogrēnietis Jānis Kozlovskis. Kozlovski šoreiz pievīla automašīnas defekts, kas ļāva viņam ierindoties vien 2. vietā, kamēr uzvarēja Vanags. Kopvērtējumā par līderi kļuvis J.Vanags, bet J.Kozlovskim 2. vieta un triju punktu deficīts.

CK 125 kroskartu klasē 2. vietā ierindojās ķeipenietis Dāvis Tobiass. Arī kopvērtējumā viņam vicelīdera gods, bet līdz 1. vietai septiņu punktu atstarpe. Uzreiz aiz goda pjedestāla divi ikšķilieši – Dzintars Ramats un Ingus Ramats. Kopvērtējumā viņiem attiecīgi 3. un 4. vieta.

VAZ klasikas kausā pārliecinošu uzvaru izcīnīja ogrēnietis Ivans Kolomenskis, kurš šosezon vēl nav izjutis zaudējuma rūgtumu. Kopvērtējumā tuvāko sekotāju viņš apsteidz jau par deviņiem punktiem.

Nākamais čempionāta posms paredzēts 7. augustā Priekulē.