Mūsu izkļūšana no bedres ir mūsu pašu rokās jeb aprīlī tapušas tēzes (nejaukt ar Ļeņinu)

[ A+ ] /[ A- ]

Mani uzmundrina un iedvesmo «Ogres Vēstis Visiem» pēc mana raksta «Man ir kauns» publicētās lasītāju vēstules, kā arī tālruņa zvani. Paldies visiem šiem brīnišķajiem cilvēkiem!

Izbrīnu un pat nepatiku gan rada daži skeptiķi – paziņas, kaimiņi un pat radinieki, kas uzskata, ka es neko nepanākšu (dabiski, ka ne jau viens) un viss paliks pa vecam, ka tā ir cīņa ar vējdzirnavām u.tml. Gļēvi cerot uz kaut ko, neko nedarot. Tā turpinot, aiziesim tik tālu, ka varēsiet sūkāt kartupeļu miziņas…

Atgādināšu vēlreiz, kam ar atmiņu tā pašvakāk, dažus «sasniegumus» Godmaņa vadībā: 1) prihvatizācija (izlaupīšana), 2) cilvēku aplaupīšana ar valūtu, banka «Baltija», 3) sagrautā rūpniecība, 4) degradētā lauksaimniecība, 5) brīvās cenas – viss ačgārni, 6) brīva krāsaino metālu zagšana, 7) palīdzēja noslēpt atklātībai tā saucamos «čehas maisus» un tā joprojām. Vai tas nav apkaunojoši, ka mums vairs nav ne gumijas, ne porcelāna, ne stikla un daudzu citu ražotņu, bet viss tas ir jāieved no citām valstīm?

Esat aizmirsuši Godmaņa cinismu: «Nav no kā dzīvot? Pārdodiet, kas jums ir», «Auksti dzīvokļos? Ielieciet 5.stāvā (??) «buržuikas»», un tādā garā.

Nav jābūt nekādam dižam pareģotājam, lai saprastu: ja netiks radītas no jauna iznīcinātās darba vietas, visiem būs arvien sliktāk. Bet mēdiji tik kladzina kā vistas pēc olas izdēšanas: radītas jaunas 30-40 darba vietas. Bet vajag vismaz 200 000!

Gribu brīdināt, vērst uzmanību, ka mēs tiekam novirzīti no galvenā uz apšaubāmiem «Koru kariem», «Paula krodziņiem», «Dejo ar zvaigzni», «o-kartes akadēmiju», «Paēdušai Latvijai» (uz vienu dienu, vai?), «Lielās talkas centrālo štābu» (nekādi nevar attiet no komunisma «spārnotiem lozungiem», kāda jēga, ka pēc dienas atkal būs viss piemēslots, bet policija gulšņā?) un tā tālāk.

Netiek sniegta vispusīga informācija, teiksim, par pensijām ārzemēs, no kāda vecuma cilvēks aiziet pensijā, kāda ir vidējā alga, vidējais dzīves ilgums, darba stāžs un tā joprojām. Vai to pasaka, ka Kirgīzija ir izlaupīta (tāpat kā Latvija – līdz kliņķim), cilvēki izmisumā iet uz galējo soli – saceļoties pret nīsto režīmu? Viss tas tiek slēpts, lai pēc iespējas mazāk ļaudis uzzinātu, vadoties pēc sakramentālās frāzes «Nezināšana cilvēkus kalpina tāpat kā verdzība!» Melnie spēki jau sāk darboties, apvienojoties kaut ar Belcebulu, izmet ēsmai kaut kādus saukļus, spēlē uz nacionālajām jūtām, vāc punktus no lētticīgiem, apmātiem ļautiņiem – sak, varbūt atkal ievēlēs mūs, varbūt palaimēsies tikt pie barotavas!

Vēlētājiem ir jābūt ļoti konsekventiem un pie varas jānāk jaunajiem, godīgiem, talantīgiem cilvēkiem!

Kā divos trijos gados tika pie bagātības Latvijas 700 miljonāri, ja pasaules ekonomikā zināms, ka šādu bagātību iegūst vairāku paaudžu garumā? Kā godīgā ceļā varēja Latvijā rasties šis «fenomens» 25 reizes ātrākā laikā? Nevajag raganu tiesu, eksekūciju un izsūtīšanu, bet normālā tiesas ceļā noskaidrot, kur ir tie zelta podi un kur tie izrakti un vai tad valstij no tā nepienākas likumīgie procenti? Un ja tiesā miljonāri nevar pierādīt savu miljonu izcelsmi, tad viss pāriet valsts un tautas īpašumā. Tā nebūs ekspropriācija, bet legāla nozagtā atdošana tās likumīgajam īpašniekam – Latvijas valstij. Mūsu izkļūšana no bedres ir mūsu pašu rokās, ievēlot jaunajā Saeimā jaunus deputātus. Un to mēs varam, tikai aktīvi piedaloties Saeimas vēlēšanās un turpmāk neklusējot!