Mūsu jaunajiem hokejistiem 3.vieta «Ogres kausa 2011» izcīņā

[ A+ ] /[ A- ]

Komandas «Jūrmala/Ogre» jaunie hokejisti ar izcīnīto kausu.

Sestdien un svētdien Vidzemes ledus hallē norisinājās hokeja turnīrs U-14 vecuma grupas komandām «Ogres kauss 2011». Piecu komandu konkurencē 3. vietu izcīnīja «Jūrmala/Ogre» hokejisti, bet ogrēnietis Ralfs Vjaters tika atzīts par turnīra labāko uzbrucēju.

Jūrmalnieku un ogrēniešu apvienotajā komandā, kuru trenē Vladimirs Golovkovs, šoreiz bija iekļauti četri HK «Ogre Juniors» pārstāvji – uzbrucējs Ralfs Vjaters, kā arī aizsargi Gundars Snigirevs, Tomass Zeile un Kaspars Alekss Krustiņš. Diemžēl slimības dēļ spēlēt nevarēja viens no šī vecuma labākajiem jaunajiem Latvijas hokejistiem – Emīls Ģēģeris.

Turnīra pirmajā dienā mūsējiem bija jāspēlē ar turnīra favorītiem – «Pārdaugava 98» un HS «Rīga». «Jūrmala/Ogre» hokejisti cīnījās braši, tomēr pārdaugaviešiem zaudēja ar 1:6, bet rīdziniekiem ar 1:5. Toties otrajā dienā tika izcīnītas divas uzvaras – ar 6:3 pār «Pārdaugava 99» un ar 4:0 pār «Jelgavas LSS».

Jāatzīst, ka ogrēnieši īsti savas komandas līderi – Vjaters guva piecus rezultativitātes punktus (4+1), Zeile 5 (1+4), Snigirevs 2 (0+2) un Krustiņš 1 (0+1). Jau pavisam drīz hokeja komanda «Jūrmala/Ogre» startēs 2011. gada Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstēs.

 

Ritvara Raita foto