Mūsu lidojošajiem slēpotājiem labi rezultāti Igaunijā

[ A+ ] /[ A- ]

Igaunijas pilsētā Elvā pretī finišam traucas ogrēniete Alise Krasiļščikova.

Igaunijas pilsētā Elvā pretī finišam traucas ogrēniete Alise Krasiļščikova.

Pagājušajās brīvdienās Ogres tramplīnlēcēji bija devušies uz Igauniju, lai piedalītos kaimiņvalsts rīkotajās sacensībās. Kā jau ierasts, neizpalika arī uzvaras un medaļas.

5.martā Otepē Šarlote Šķēle piedalījās sacensībās, startējot no 90 m jaudas tramplīna, un ar rezultātu 65 m izcīnīja 2.vietu. Savukārt 6.martā Elvā norisinājās Igaunijas atklātais Ziemeļu divcīņas Kausa izcīņas 3.posms jauniešiem, kurā Latviju un biedrību «Ogres stils» pārstāvēja septiņi sportisti. Četri no viņiem kāpa uz goda pjedestāla. Šajās sacensībās jaunākās grupas sportistiem bija jālec no 8 m jaudas tramplīna, kā arī jāveic 500 m gara distanču slēpošanas trase. Aelitai Krasiļščikovai 1.vieta tramplīnlēkšanā un 1.vieta ziemeļu divcīņā. Ralfam Aupem 6.vieta tramplīnlēkšanā un 8.vieta divcīņā. Nākamā vecuma grupa leca no 8 m jaudas tramplīna un slēpoja 1 km garu distanci. Alisei Krasiļščikovai 1.vieta tramplīnlēkšanā un 3.vieta divcīņā, Helēnai Mailītei 3.vieta tramplīnlēkšanā un 6.vieta divcīņā, Katei Malēvicai 6.vieta tramplīnlēkšanā un 7.vieta divcīņā. Kamilai Aleksai Krustiņai kritiens pirmajā lēcienā neļāva pakāpties augstāk par 7.vietu tramplīnlēkšanā, savukārt divcīņā viņa izcīnīja 4.vietu. Sandis Kauliņš startēja no 25 m jaudas tramplīna un slēpoja 1.5 km garu distanci, izcīnot 3.vietu tramplīnlēkšanā un 3.vietu divcīņā.

Jau rīt, 12.martā, mūsu lidojošie slēpotāji dosies uz Igauniju, lai piedalītos Ziemeļu divcīņas sacensību jauniešiem 4.posmā, kas norisināsies Tallinā.

Margarita Sokolova, biedrības «Ogres stils» trenere

 

 

Foto no biedrības «Ogres stils» arhīva