Mūsu orientieristiem medaļas Baltijas čempionātā

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē Lietuvā notika Baltijas čempionāts orientēšanās sportā, kurā vecuma grupā V14 uz goda pjedestāla kāpa divi Ogres novada sporta centra audzēkņi – ķegumieši Renārs Grasis un Lūkass Siliņš. Renārs kļuva par Baltijas čempionu, bet Lūkasam bronzas medaļa.

Šauļu apkārtnē notikušais čempionāts bija pirmās starptautiskās orientēšanās sacensības Baltijā pēc vairāk nekā gadu ilga pārtraukuma. Latvijas orientieristi šo piespiedu pauzi bija izmantojuši godam, treniņos vēl vairāk uzlabojot savu sniegumu, par ko liecina 29. un 30.maijā notikušā Baltijas čempionātā gūtie rezultāti. Šajās sacensībās Latviju pārstāvēja 61 sportists un mūsu orientieristi izcīnīja 23 medaļas, no kurām 11 ir zelta. Kā atzīst Latvijas Orientēšanās federācija, tik izcilu panākumu Latvijas orientieristiem Baltijas čempionātā vēl nebija bijis.

Vecuma grupā V14 viss goda pjedestāls Latvijas jaunajiem orientieristiem – par Baltijas čempionu kļuva Renārs Grasis, sudraba medaļa carnikavietim Robertam Graudiņam, bet bronza – Lukasam Siliņam. Individuāli Ogre novada sporta centra audzēknim Valteram Reneslācim atzīstamā 11.vieta Elites grupā, bet Audris Odo Ozoliņš vecuma grupā V16 finišēja ar piekto labāko rezultātu. Toties stafešu sacensībās Audris Odo Vītoliņš kopā ar Mārtiņu Dzenīti un Dāvi Vintišu šajā pašā vecuma grupā Latvijai izcīnīja zelta godalgas.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!