Mūziķim Gunāram Meijeram vajadzīga palīdzība

[ A+ ] /[ A- ]

Publicitātes foto Mūziķis Gunārs Meijers.

Mūziķim Gunāram Meijeram vajadzīga palīdzība

Ritvars Raits

Ogrēnietim Gunāram Meijeram, kurš ir tautā mīlēts šlāgermūziķis, šobrīd radušās smagas veselības problēma, turklāt nepietiek līdzekļu normālas dzīves kvalitātes uzturēšanai.

Kā ziņo «Fonds Līdzskaņa», kas ir «Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības» izveidota organizācija ar mērķi palīdzēt nelaimē nonākušiem pašmāju māksliniekiem, Gunāram Meijeram – 300 pašsacerētu dziesmu, tostarp jau par klasiku tapušās dziesmas «Meitene» autoram – šobrīd ļoti nepieciešami naudas līdzekļi. Meijers saskāries ar nopietnām veselības problēmām, kas būtiski ietekmē viņa dzīves kvalitāti. Nepieciešama plaša spektra medicīniska palīdzība, specializēti medikamenti un rehabilitācija, vēstīts fonda ierakstā. Katrs, kurš vēlas palīdzēt māksliniekam, var veikt mērķziedojumu ar pārskaitījumu uz «Fonda Līdzskaņa» bankas kontu vai ziedojumu veikt caur fonda interneta veikalu, ziedojot vai iegādājoties mūziķa albumu «Saki man».

Rekvizīti: «Fonds Līdzskaņa», Reģ.Nr. 40008274372, Misas iela 3, Rīga, LV – 1058, Latvija, AS SEB banka, SWIFT: UNLALV2X LV15UNLA0050024642558. Maksājuma mērķis: «Ziedojums Gunāram Meijeram»

Visi ziedojumi pilnā apmērā tiks novirzīti palīdzības sniegšanai, lai Gunārs Meijers varētu turpināt radīt mūziku, pats to izpildīt un priecēt savus atbalstītājus, uzsver «Fonds Līdzskaņa».

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!