Nākamnedēļ Notāru dienas – juridiskās konsultācijas bez maksas

[ A+ ] /[ A- ]

Nākamnedēļ Notāru dienas – juridiskās konsultācijas bez maksas

25. un 26.februārī, jau 15.reizi norisināsies Notāru dienas, kad zvērinātu notāru birojos visā Latvijā no pulksten 10.00 līdz 15.00 cilvēki varēs saņemt juridiskās konsultācijas bez maksas. Jautājumus no pulksten 10.00 līdz 14.00 varēs uzdot arī Latvijas zvērinātu notāru klientu portālā www.latvijasnotars.lv, rakstot profilam Notāru dienas.

Latvijas Zvērinātu notāru padome (LZNP), kas rīko Notāru dienas, šogad aicina sabiedrību domāt par bērnu juridisko drošību un vienmēr turēt bērnu intereses pirmajā vietā. Kādiem dokumentiem jābūt ikviena bērna juridiskajā albumā? Kā nodrošināties, lai, pārim šķiroties, emocijas un aizvainojumi neapdraudētu kopīgā bērna intereses? Ar ko jārēķinās, ja mantinieki ir bērni no vairākām laulībām? Par šiem un citiem ar bērnu juridisko drošību saistītiem jautājumiem LZNP rosinās diskusijas šogad Notāru dienās.

Taču LZNP padomes priekšsēdētājs Jānis Skrastiņš atgādina, ka iedzīvotāji Notāru dienās aicināti vērsties pie zvērinātiem notāriem, lai saņemtu padomu arī citos katram svarīgos juridiskos jautājumos, tostarp par pilnvarām dažādām dzīves situācijām, mantojuma lietām un mantošanas procesu, darījumiem ar nekustamo īpašumu, ģimenes lietām, kopdzīves jautājumiem u.c.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!