Nākamnedēļ stāsies spēkā vilcienu kustības rudens grafiks

[ A+ ] /[ A- ]

Nākamnedēļ stāsies spēkā vilcienu kustības rudens grafiks

Pirmdien, 5.septembrī, spēkā stasis vilcienu kustības rudens grafiks, informē AS «Pasažieru vilciens» pārstāvji. Rudens grafikā ir atcelti vasaras sezonai raksturīgie elektrovilcienu papildu reisi piejūras virzienos un vairāki iepriekš norīkotie vilcieni darbadienās Rīga-Saulkrasti un Rīga-Dubulti virzienā, saglabājot to kursēšanu tikai brīvdienās.

No svētdienas, 4.septembra, ir atjaunota vilcienu satiksme svētdienās no Līvāniem uz Rīgu.

Kā ikkatru gadu, no 4.septembra svētdienās kursēs vilciens uz Rīgu tieši no Līvāniem ar atiešanas laiku pulksten 16.08 no Līvānu dzelzceļa stacijas un ierašanos galapunktā Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā pulksten 18.30. Pa ceļam vilciens pieturēs vēl deviņās pieturvietās un reisā pavadīs divas stundas un 22 minūtes. Plānots, ka šis vilciens kursēs līdz 2023.gada maija beigām.

Daļēji tiks izmainīta tranzīta jeb vilcienu bez pārsēšanās sasaiste Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā vilcieniem, ar kuriem ir iespējams aizbraukt no Skultes uz Jelgavu un atpakaļ, no Saulkrastiem uz Sloku un atpakaļ, no Saulkrastiem uz Dubultiem un atpakaļ, no Jelgavas uz Lielvārdi un atpakaļ, no Lielvārdes uz Dubultiem un atpakaļ, kā arī no Ogres uz Sloku un atpakaļ.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!