Nakts pasākuma laikā alkoholu tirgot neatļauj

[ A+ ] /[ A- ]

Vakar, 26. augustā, Ogres novada domes sēdē tika izskatīts SIA «AV Group» iesniegums par nakts pasākuma rīkošanu pie tirdzniecības centra «Dauga», Ogrē.

Nakts pasākumu – diskotēku ar TOP RADIO PUTU BALLĪTE pie t/c «Dauga» Rīgas ielā 23, Ogrē, iecerēts sākt 4. septembrī pulksten 22 un beigt 5. septembrī pulksten 5. Pēc organizētāju aplēsēm, pasākumā varētu piedalīties līdz pat 1000 dalībnieku. Specefekts, kā skaidro uzņēmuma pārstāvis Aldis Vītols, ir putas. Pasākuma laikā organizētāji sola nodrošināt kārtību un drošību ar apsardzes firmas «Alfa security group» darbinieku klātbūtni. Sēdes laikā, atbildot uz deputātu jautājumiem par pasākuma dalībnieku vecumu, organizētāju pāsrtāvis atzina, ka tie pamatā būs sešpadsmitgadīgi jaunieši (pareizāk sakot – pusaudži).

Tā kā ir saņemts arī SIA «Lezdas AV» iesniegums ar lūgumu atļaut veikt alkoholisko un atspirdzinošo dzērienu, ēdienu un konditorijas izstrādājumu izbraukuma tirdzniecību minētā nakts pasākuma laikā, uzzinot par pasākuma dalībnieku vecumu, deputāti uzreiz noraidīja iespēju atļaut tirgot alkoholiskos dzērienus.

Par atļauju rīkot nakts pasākumu un tajā tirgot arī alkoholiskos dzērienus balsoja tikai viens deputāts – Rolands Millers. Pārējie deputāti, izņemot Andreju Ceplīti, Ludvigu Tribocki un Raimondu Javoišu, balsoja par atļauju rīkot nakts pasākumu, bet bez alkoholisko dzērienu tirdzniecības.