Neierastais karstums ietekmē kā cilvēkus, tā dzīvniekus

[ A+ ] /[ A- ]

Neierastais karstums ietekmē kā cilvēkus, tā dzīvniekus

Marta Poga

SIA «Ogres rajona slimnīca» valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs informē, ka aizvadītajā nedēļā Ogres slimnīcā stacionēti 108 pacienti, bet ambulatorā palīdzība bijusi nepieciešama 156 cilvēkiem. Daudziem pacientiem veselības stāvokļa pasliktināšanās bija saistīta ar ārkārtīgi karsto laiku.

Pārkaršana konstatēta arī trīs bērniem, no kuriem viens ticis stacionēts. Daudziem sirmgalvjiem lielā karstuma dēļ konstatētas sirds – asinsvadu problēmas. Viņiem ieteikts daudz dzert ūdeni un censties neuzturēties saulē. Lielais karstums ietekmējis arī mājdzīvnieku uzvedību. Medicīniskā palīdzība bijusi nepieciešama 20, 15 un septiņus gadus vecai personai, kuras sakodis zelta retrīvers, lai gan šai suņu sugai agresivitāte nav raksturīga.

D.Širovs informē, ka Ogres slimnīcā turpinās arī visu pacientu testēšana uz Covid – 19 un pagājušajā nedēļā saslimšana nevienai no šīm personām nav konstatēta. Gandrīz visi slimnīcas darbinieki jau ir vakcinēti pret Covid – 19, izņemot vien tos, kuriem vakcinēšanos liedz veselības stāvoklis.

Turpinās arī iedzīvotāju vakcinēšana. Aizvadītajā nedēļā Ogrē pret Covid – 19 vakcinētas 816 personas, no kurām 203 saņēmušas pirmo, bet 613 – otro vakcīnu. Tā kā pieprasījums pēc vakcīnām būtiski samazinājies, tā vairs netiek veikta Ogres sporta centra telpās, bet turpinās Ogres slimnīcā, kur ik dienu iespējams vakcinēt 100 līdz 200 cilvēkus. Aizvadītajā nedēļā bijuši arī priecīgi notikumi – Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 13 mazuļi.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!