No maija varēs pieteikties «Latvenergo» atbalstam daudzbērnu ģimenēm

[ A+ ] /[ A- ]

No šā gada maija ģimenes, kuru apgādībā ir trīs un vairāk bērni vecumā līdz 18 gadiem, varēs pieteikties A/S «Latvenergo» atbalstam daudzbērnu ģimenēm, informē uzņēmuma «Latvenergo» Ārējās komunikācijas daļas vadītājs Andris Siksnis.

Šīm ģimenēm paredzēts piešķirt papildus 2400 kilovatstundas (kWh), par kurām varēs maksāt pēc iepriekšējā jeb starta tarifa – 8,25 santīmi par kWh. Tādējādi kopumā tās par iepriekšējo tarifu gada laikā no aprīļa varēs iztērēt 3600 kWh un tikai pēc tam būs jānorēķinās pēc pamata tarifa jeb 10,74 santīmiem par kWh.

«Latvenergo» aicina pieteikties atbalstam ģimenes pārstāvi, kam ar kompāniju noslēgts elektroenerģijas piegādes līgums. Pieteikties 2400 kWh apjomam par starta tarifu varēs kompānijas mājas lapā – www.latvenergo.lv vai jebkurā klientu apkalpošanas centrā.

Lai pārbaudītu daudzbērnu ģimenes statusu, «Latvenergo» izmantos Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes iedzīvotāju reģistra datus par vecākiem, kuru apgādībā ir trīs un vairāk bērni līdz 18 gadu vecumam. A.Siksnis skaidro, ka situācijās, kad dati par daudzbērnu ģimeni var nebūt atrodami reģistrā, piemēram, vecāki ir šķīrušies, bet pēc tam apprecējušies otrreiz, un katram ir savi bērni, bet visi dzīvo kopā, energouzņēmums aicina pieteikties atbalstam klātienē – klientu apkalpošanas centrā, līdzi ņemot dokumentus par bērniem un laulības apliecību. Pieteikties varēs no maija līdz augusta beigām.